Pembe renkli farklı el emeği örgü lif modelleri

Pembe renkli farklı el emeği örgü lif modelleri

Pembe renkli farklı el emeği örgü lif modelleri

Şiş ya da tığ ile örülebilen liflerde en fazla kullanılan renk pembedir. Bu renk ile özdeşleşen pembe lif modelleri içerisinde de papatya ve menekşe gibi çiçek motifleri ve tabi ki kalp şeklindeki lif örnekleri bulunmaktadır. Bu pembe lifler çiçek ve kalp dışında yıldız, karpuz, çilek ve kuzu gibi şekiller de alabiliyor. Kendi banyonuza farklı ve eğlenceli bir detay eklemek için de ya da çocuğunuzun banyosunu daha zevkli bir hale getirmek için de bu çok çeşitli motiflerde örülebilen pembe lif modelleri arasından birçok alternatif seçebilirsiniz.

El işleri konusunda çok fazla deneyim sahibi olmanıza gerek yoktur. Zira lifler örülmesi en kolay el işi aktivitesidir. Eğer daha önce böyle bir tecrübeniz olmadı ise, basit örnekler ile başlayabilir ve pratik yaptıktan sonra daha detaylı örneklere geçebilirsiniz. Pembe lif modelleri arasında istediğini özelliklere uygun lifler bulabilirsiniz. Lifleri çocuklarınız için daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunun için tığ işinden yapılmış bazı süslemeler kullanabilirsiniz. Bu süslemeler meyveler, çocuk figürleri, çiçekler, kalpler olabilir. Bundan sonrası sizin yaratıcılığınıza bağlıdır. İstediğiniz modeli kendi yaratıcılığınızı da katarak geliştirebilirsiniz. İp, şiş ve tığ seçimine de dikkatli olmalısınız. Bazı ipler lif yapımı için daha uygundur. Bu ipleri tercih edebilirsiniz. tığ ile yapılan lifler daha uzun ömürlü olabilir ve bu nedenle bu şekilde liflerinizi yapabilirsiniz.

beyaz, yeşil ve pembe lif modelleri desenli pembe lif modelleri dört parça kalpli pembe lif modelleri kare kolay pembe lif modelleri pembe lif modelleri örneği püsküllü pembe lif modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir