Perçemli Saç Modelleri Nasıl Yapılır, Kimlere Yakışır Videolu Yapımını İzleyin

Perçemli Saç Modelleri Nasıl Yapılır, Kimlere Yakışır Videolu Yapımını İzleyin

Perçemli Saç Modelleri Nasıl Yapılır, Kimlere Yakışır Videolu Yapımını İzleyin

Yenilik arayan ve hayatındaki değişime kendinde küçük dokunuşlar yaparak başlayan kadınlar saçlarında yaptıkları farklılıklarla bilinir. Uzun yada kısa saçlarını bazen sadece bir moda tutkunu olduğu için bazense radikal değişimlerden hoşlandığı için değiştirmekten hiç çekinmez. Tabi saç kestirme konusunda fobisi olan kadınları unutmamak lazım. Değişim istemesine rağmen saç kestirmeye yanaşmayan kadınlar için en uygun çare perçemli saç modelleri.

Perçem hangi yüzlere yakışır?

Perçemli kesimler sizi olduğunuzdan daha genç gösterebilir. Fakat  yüz tipini çok önemlidir. Yuvarlak bir yüz tipiniz varsa her tip perçem sizin için uygun olmayabilir. Seçeceğiniz model yüzünüzü daha uzun ve ince gösterecek şekilde olmalıdır. Yüzünüzü yuvarlak yapısına uyum sağlaması için kısa ve ince perçemlerden kaçınmalısınız. Kaşınızın üzerine gelecek şekilde olan düz perçemler sizin için daha uygun olacaktır. Perçemli saç modelleri kare yüzler için çok isabetli bir tercih olabilir. Geniş bir çene yapısına sahip kare yüzlerde perçem doğru kesimlerle muhteşem bir değişime sebep olur. Keskin ve belirgin hatları yumuşak, uçları oval kesim bir perçemle harika görünebilirsiniz.

Perçemli saçları özellikle kare hatlı yüz tipine sahip olan kişiler de dahil olmak üzere tüm köşeli yüzlere sahip olan kişilere önerebiliriz. Yüzün her iki tarafından da uzun saç tutamları bırakarak yüzünüzdeki sivri köşeleri daha çok kapatabilirsiniz. Bu da sizin çok daha hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlamış olacaktır. Saç modeliniz bir nevi makyaj görevi görebilecektir.

Perçemli saç modellerinde özellikle saçın geri kalan kısmı uzun saçlara sahip kişilerde topuz yapılarak kullanılabilmektedir. Perçemli saç modellerinde topuzlu olarak kullanılanlar hele de dağınık topuzlar çok hoş durmaktadır. Perçemin şekli yüz tipine uygun olarak ayarlandıktan sonra her yüz için uygun olan ve hoş bir görünüme sahip saç modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

örnek su dalgası saç modelleri 2016 perçemli saç modelleri farklı perçemli saç modelleri genç kız perçemli saç modelleri harika perçemli saç modelleri modern perçemli saç modelleri perçemli saç modelleri 2016 perçemli saç modelleri bayan perçemli saç modelleri kimlere yakışır perçemli saç modelleri nasıl yapılır perçemli saç modelleri yapımı

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir