Pet Sistemi Metin2 Nedir Hakkında Bilgi

Pet Sistemi Metin2 Nedir Hakkında Bilgi

Pet Sistemi Metin2 Nedir Hakkında Bilgi

Pet sistemi Metin2 nedir sorusuna verilecek en basit cevap: oyun içerisinde evcil hayvan besleme işi şeklindedir. Oyunda yönlendirdiğiniz karakter, kendisine ait bir evcil hayvana sahip olacak ve bu hayvan da sizin tarafınızdan kontrol edilecektir. Oyun içinde 4 tane pet hayvanı mevcuttur

  • Örümcek.

Belirtilen 4 evcil hayvana hükmedebilmek için her birinin mührüne sahip olabilmek lazım. Yani ‘’Küçük maymun mührü’’ olmadan maymun evcil hayvanına sahip olmak mümkün değil. Bize lazım olan mührü elde etmek içinse yumurta almamız gerekiyor. Küçük yumurtalar, kendi içinde mühür taşır Yumurtayı elde edersek, mühür de bizim olacak ve yumurtadaki evcil hayvan bize sadık kalacaktır. Bu sebeple yumurta veren patronlardan yumurta elde etmemiz lazım. Örneğin ‘’Nemere Yumurtası’ istiyorsak ‘’Nemere’’ ile bu ihtiyacımızı karşılamalıyız. Elde ettiğimiz yumurtayı iki şekilde kullanabilmemiz mümkün:

  1. Diğer yavruları beslemek için besin maddesi şeklinde.
  2. Yumurtadan mührü elde etme şeklinde.

Pet Sistemi Olan Online Oyunlar

Metin2 pet sistemini öğrendiğimiz için Metin2 oyunun pet sistemli oyunlar içerisinde yer aldığını rahatça söyleyebiliriz. Bu özelliğe sahip birçok oyun olmakla beraber Metin2 pet karakterlerinin gelişimi açısından bir adım önde duruyor. Oyuncular için aranan özeliklerden olan pet bakımı, oyundan alınan keyfi artırırken; Metin2 tarzı online oyunlara olan bağlığının artmasına büyük oranda vesile oluyor.

pet sistemi metin2 nedir

 

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.