Pirinç Çorbası Yanına Ne Gider

Pirinç Çorbası Yanına Ne Gider

Pirinç Çorbası Yanına Ne Gider

Pirinç çorbasını çok farklı şekillerde yapabilirsiniz. Hem yoğurtlu pirinç çorbası yapabilirsiniz, hem de salçalı ve de terbiyeli, hatta sebzeli ya da kıymalı pirinç çorbası bile yapabilirsiniz.

Ana malzemeniz pirinci iyice yıkayıp diğer tatlar ile birleştirerek harika ve de çok farklı çorbalar yapabilir ve de misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Pirinç çorbası ile başlayan bir menüde başka neler olabilir diye araştırdık ve de uygun yemekleri sizler için bulduk.

Çiğköfte

Çiğköfte, akşam ve de öğlen yemeklerinden önce ara sıcaklar ile ikram edilebilir. Pirinç çorbasından önce misafirlerinize ve de ailenize yeşillik ve de limon eşliğinde servis yapabilirsiniz.

Sigara Böreği

Ara sıcaklar ile başlayıp, çorba ile devam eden her menü, sizlere hazmı kolay bir gece geçirmenizi ve de sağlıklı bir öğün geçirmenizi sağlayacaktır.

Sigara böreğinin çıtr çıtır görüntüsü ve de içinde eriyen peynirini düşününce bile iştahınız artacak. Ara sıcak olarak misafirinize taktim ettiğiniz sigara böreğinin ardından, servis edebileceğiniz en doğru çorba pirinç çorbasıdır.

Şakşuka

Patlıcanlı salata ve de mezelerin en güzellerinden olan şakşuka ile benzersiz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Şakşuka ile harika bir ara sıcağın arkasından gelen pirinç pilavı ile mideniz bayram edecek.

Tavuk Kapama

Önemli gecelerin, önemli sofralarına en çok yakışan yemeklerden olan tavuk kapama ile ana yemeğinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

İrmik Helvası

Harika bir akşam yemeğinde buluştuğunuz dostlarınıza yaşattığınız güzel gecede tercih ettiğiniz pirinç çorbasının arkasından ikram edebileceğiniz en özel tatlı irmik helvasıdır.

9 Beğenmekten Vazgeç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.