Platonik Aşığım Bir Türlü Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım

Platonik Aşığım Bir Türlü Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım

Platonik Aşığım Bir Türlü Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım

platonik aşığım ne yapmalıyım: Aşk iki kişi arasındaki çekim olsa da zaman zaman tek taraflı da olabiliyor. Tek taraflı olan bu aşka platonik aşk deniyor. Platonik aşığım ne yapayım sorusu çok sık gündeme geliyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin platonik aşk kişilere acı verebiliyor.

Bazıları karşısındaki insana hiç açılmadan platonik aşık olabiliyor. Platonik aşık terimi aslında burada yanlış kullanılıyor. Platonik aşık eğer karşısındakine hiç açılmamış ise hata yapıyor demektir. Platonik aşığım ve ne yapacağımı bilmiyorum demek yerine uygun bir dil ile içinizdeki duyguyu belli etmenizi öneriyoruz. Çünkü bazen iki taraf da aynı aşkı hissettiği halde sırf duygularını açığa çıkarmadıkları için platonik aşk olarak kalıyor ve kaybediyorlar. İşte bu yüzden yapılması gereken ilk şey doğru anı yaratarak duygularınızı açığa dökmektir. Saklayarak bir şey elde edemezsiniz. Unutmayın aşk cesaret işidir. Eğer bir erkekseniz kızların da cesur ve dürüst erkekleri daha çok beğendini söyleyebiliriz. Bir kıza platonik olarak aşıksanız başkasının yardımı ile değil, kendiniz ondan hoşlandığınızı romantik bir şekilde söyleyebilirsiniz. Bu geri çevrilme olasılığını azaltacaktır. Eğer bir bayansanız sevdiğiniz erkeğe yakın olmaya çalışın. Genelde erkeklerden beklense de ona yakın davranıp onun dikkatini çekebilir ve uygun bir yakınlık kurulduğunda hoşlandığınızı ifade edebilirsiniz.

platonik aşığım ne yapmalıyım

Platonik aşıksanız ve duygularınız söyledikten sonra olumsuz bir cevap aldıysanız pes etmeyin. Ona yakın ve sıcak davranarak etkilemeniz mümkündür.

platonik aşığım ne yapabilirim

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.