Pürüzsüz Bir Cilt İçin Doğal Maske

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Doğal Maske

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Doğal Maske

Kızlar bahar ayında cildinizin daha güzel ve pürüzsüz olmasını ister misiniz ? Aslında bunun cevabı çok açık değil mi hangi kız istemez mi. Kış ayında cildimiz biliyorsunuz deforme oluyor ve güzelleştirmek , canlandırmak için doğal bir maskeye ihtiyaç duyarız. Burada devreye Çilekli maske giriyor. Peki tarifi ve nasıl yapılır ona bakalım kafanıza yatarsa uygularsınız. Şunu da belirtmek isterim ki ben evde şahsen denedim ve iyi sonuçlar aldım sizlere de tavsiye ediyorum.

Cildinizin canlılığını yitirmiş olan hücreleri onarır ve cildinizi pürüzsüz yapar çilek bu yüzden çilek maskesini sizlere öneriyorum.

Tarifi:

Yarım kasa kadar taze çilek

Bir yemek kaşığı süt ve Bir yemek kaşığı pirinç unu kullanacağız.

Nasıl yapılır

Yarım kase olan taze çileklerimizi ilk önce suda yıkayalım ve karıştırma kabında ezelim. Arkasından pirin ununu ve sütü ezilmiş olan çileklere ekleyin. Homojen bir hale gelen kadar karıştırmaya devam edin. Kıvama geldiğinde hemen maskeyi yüzünüze sürmeyin bundan önce cildinizi ilk başta iyicene temizleyin arkasından maskeyi sürün. Maske yüzünüzde tam olarak 20 dakika kadar kalsın sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Bu maske haftada 2 kez rahatlıkla uygulanabilir.

pürüzsüz bir yüz için doğal çözümler suna dumankaya'dan pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için doğal maske pürüzsüz bir cilt için doğal maskeler Pürüzsüz Bir Cilt İçin Doğal Maske pürüzsüz bir cilt için doğal çözümler

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir