Güncel

Resimli cuma mesajları ve en güzel sözleri paylaş!

Dini kutlamalar özellikle yaşı büyük ya da dini bağlılıkları yüksek olan yakınlarımız için önem taşıyan mesajlardandır. Cuma günlerinin İslam dininde önemi yüksektir.İslam dininin kutsal kitabı Kuran-ı Kerim’de Cuma günleri yapılan ibadetlerin iki kat sevap göreceği  bu nedenle Cuma günü günahlardan uzak durarak ibadetle geçirilmesi gerektiği belirtilmektedir. Bu günün anlamına bağlı olarak İslam dinine mensup kişilere Cuma günlerinin hayırlı geçmesi yönünde ki temennileri iletmek özellikle iş ve sosyal yaşamda önem taşır.

Cuma günleri iletilecek mesajların dini duyguları uyandıracak resimli olarak gönderilmesi mesajın içeriğinin vurgusunu arttıran bir değerdir.

Cuma mesajlarını gönderirken kullanılacak kelimelerinde İslami kelimelerden oluşması  günün anlam ve önemine bağlı olacak şekilde günün hayırlara vesile olması istenildiği belirtilerek gönderilmesi gerekir.

Mesajlar gönderilirken gönderilen kişinin yaşı veya samimiyeti önem taşımaz.Cuma mesajları özel bir gün için gönderildiği için standart içeriğe sahip olması daha uygun olacaktır.Toplu mesaj olarak gönderilebilen mesajlardandır. Doğru kelimelerle oluşturulan nazik bir İslami mesajı güzel bir dini fotoğrafla beraber tüm yakınlarınıza iletebilirsiniz.

Hepinizin cuma günü mübarek ve hayırlı olsun

Değerli misafirlerimiz ve pek kıymetli ziyaretçilerimiz, Her birinizin cuma gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Böylesine özel bir günde birbirinden güzel anlamlı mesajları sizlerle özellikle resimli paylaşmak istedik. Sizlerde bu güzelim mesajları sosyal medya üzerinden yani facebooktan, twitterdan, instagramdan tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.  Güzel mesajları paylaştıkça herkes hoşnut olacak ve cuma gününün mübarekliği içimize dolacak. Biz Müslümanların böylesine güzel bir günü olduğu için Allah’a şükretmemiz lazım. Hiç namaz kılmayanlar bile, cuma gününün değerini önemini bildiği için dükkanını kapatıp, işini bırakıp namaz kılmaktadır.

2016 resimli cuma smsleri resimli cuma smsleri 2016 resimli cuma smsleri görsel resimli cuma smsleri indir resimli cuma smsleri mesajları resimli cuma smsleri paylaş resimli cuma smsleri yeni resimli cuma smsleri yeni resimli cuma smsleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı