Dini Konular

Resimli Dualar Ayetler ve Birbirinden Güzel Hadisler

Özellikle kur’an da yer alan sözleri ve hadisleri diminizce özel olarak kabul edilen günlerde resimli olarak paylaşmak insanların karşılıklı olarak birbirlerine verdikleri değeri simgelemektedir. Şükür duaları ve insanların rahat günler geçirmeleri için hayır duaları gül, güneş ve diğer temalar ile süslenerek kullanılmaktadır. Cuma günü için özellikle namaz dualarını içermekte olan resimli hadisler de kullanılmaktadır. Namazın kabulü ve yapılacak olan hayırlı işlerin müjdelenmesinde de resimli dualar ayetler ve hadisler kullanılmaktadır. Özellikle insanlar arasında uzak mesafelerin olması böyle özel günlerde birbirlerini hatırlamalarında güzel bir vesileye neden olmaktadır.

Resimli Dua Ayet Hadis

Kur’an-ı Kerim içinde yer alan hadis ve duaların resimli temalar üzerine yazılarak insanlar arasında yayılması kur’an ı öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır. Ezberlenmesi ve öğrenilmesi için uzun bir süre ve yoğun sabır gerektiren bu dini kitap içinde pek çok hadis ve dua yer almaktadır. Bu duaların insanlar arasında daha yaygın olarak kullanılması için resimli hadis ve dua tabloları hazırlanmaktadır.

Resimli Dua Ayet Ve Hadisler

Hazırlanmış olan bu tabloların ağır bir maddi külfeti bulunmamaktadır. Bu iş ile meşgul olan insanlar Allah için bu işi yapmaktadır. Şükür duaları, ayatel kürsi duası, namaz duaları ve yasin-i şerif resimli tablolara azılarak insanların her yerde taşımalarına imkan sağlamaktadır. Arapça ya da anlamı yazılarak insanların duaları ve hadisleri tekrarlama imkanına da olanak sağlanmaktadır.

anlamlı çok güzel ayetler resimli fotoğraflı en anlamlı güzel resimli kısa dualar en güzel anlamlı hadisler en güzel resimli dualar fotoğraflı resimli ayetler güzel resimli anlamlı dualar kısa ve uzun kısa anlamlı ayetler resimli anlamlı dualar resimli anlamlı hadisi şerifler Resimli ayetler çok güzel resimli dualar kısa resimli dualar türkçe resimli dualar resimli fotoğraflı hadisler resimli hadisler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı