Rızık ve bereket duaları Türkçe Arapça resimli

Rızık ve bereket duaları Türkçe Arapça resimli

Rızık ve bereket duaları Türkçe Arapça resimli

Bereket bir malın yada eşyanın yarar sağlaması ve işe yaraması manalarına gelmektedir. Değeri düşük bir mal, birden değerlenince bereketli olur. Yada barajlarda sular azalır ve bir anda yağmur yağmaya başlar.. İşte gerçek bereket budur. Allah’ın bereketidir. Bazen haberlerde görürsünüz.. Çiftçiler hep bir ağızdan bereket ve yağmur duasına çıkarlar.. İşte bereket böyle bir şeydir. Hepimiz her zaman Allah’tan istemeli ve onun merhametine bereketine güvenmeliyiz

Rızkı arttırmak ve sıkıntılardan kurtulmak için okuyabileceğimiz dualar vardır. Bu duaları içten okursanız eğer, İnşallah rabbim duanızı kabul edecektir. Sitemizde bir çok resimli dua bulunmaktadır. Bugün ise rızık ve bereketle ilgili güzel ve  kabul olan duaları sizlerle paylaşacağız. Rızkı bereketlendirmek için bolca okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tekrar ederek, aklınıza geldikçe okuyun. Bereket, Allah tarafından insanlara bahşedilen bir mucize ve sıkıntılardan bir nebze olsun kurtulma yoludur. Herkes evi ve ailesi için rızık ister. Bu hayatta elbette sıkıntılarımız ve borçlarımız olacak. Önemli olan Allah’tan hiçbir zaman umudumuzu kesmemek ve dualarımızı eksik etmemektir.  Rabbim ona edilen duaları asla geri çevirmez ve er yada geç kabul eder. Rızkınızın helal ve aynı zamanda bereketli olmasını istiyorsanız, sayfamızda paylaşmış olduğumuz resimli duaları okuyabilirsiniz. Dilerseniz bu anlamlı duaları facebook’ta paylaşabilirsiniz. Ne kadar çok paylaşır ve insanlara böyle güzel duaları gösterirseniz,  o kadar sevap alırsınız.  Sosyal medyada bu duaları paylaşmak ve başkaların okumasına vesile olmak sizce güzel bir davranış değil mi? Günümüzde abuk subuk günah dolu paylaşımlar yapılırken.. Sizlerde böyle güzel ve insanların işine yarayacak duaları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

RİZİK DUALARİ RİZİK DUASİ rizik duasi1 rizik icin dua rizik ve bereket icin dua

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir