Dini Konular

Rızkın Bereketin Artması İçin Okunacak Zikirler ve Anlamlı Dualar

Zikirler de dualar kadar etkilidir ve pek çok zikir vardır. Hangi konu için hangisini kaç defa okumanız gerektiğini de bilmeniz gerekiyor. Öncelikle rızkın artması için pek çok dua etmiş olabilirsiniz, şimdi de zikir etmenin zamanı gelmiştir. 14 kere YA VEHHAB zikretmek, eğer ki geçim sıkıntısı içerisindeyseniz o zaman sabah namazını kıldıktan sonra 308 kere YA REZZAK, Nimet kapısının aralanmasını istiyorsanız 489 kere YA FETTAH zikrini kullanmanız gerekiyor. Bu zikirlerin yolunuzu aydınlatacağını, kendinizi daha iyi hissettireceğini de bilmeniz gerekiyor. Eğer ki rızık bolluğu istiyorsanız o zaman 57kez YA MECİD zikrini dile getirmeniz gerekiyor. Bu zikirler sayesinde istediklerinizi bir an önce elde edebileceksiniz.

Rızkın Artması İçin okunacak Dua

Eğer ki dua kitaplarının içerisine bakıyorsanız o zaman sık sık Rızık duası bulabiliyorsunuz. Bu Rızık dualarının en büyük anlamları ise haramdan uzak durmak ve helalden yana hakkımız olmasıdır. Yani ne olursa olsun Allah’tan helal olanı istemiş oluyorsunuz. Bu da en kötü durumlarda bile haram lokma yemenize engel oluyor.

Rızkın Artması İçin Okunacak Dualar

Öncelikle Rızkın artması için okunacak zikirler ile rızkın artması için okunacak dualar her zaman çok önemlidir. Bu dualar ve zikirler sayesinde gerçekten de her zaman rızkınızı arttırabilir, sadece Allah’a güvendiğinizi bir kez daha gösterme şansını yakalamış olabilirsiniz.

bol kazanç ve rızık duası RIZIK  ESMALARI

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı