Rus Salatasının Yanında Ne Gider

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

Hem doyurucu hem de lezzetli olması ile bilinen Rus salatası her türlü yemeğe eşlik edebilir.

Bundan dolayı her mevsim kullanabilen Rus salatası içerdiği protein ağırlıklı besinler nedeniyle sofraların değişmez lezzetleri arasında gösterilir.

Bu kapsamda Rus salatası ile birlikte tüketilebilen çeşitli gıdalar vardır. Bu gıdalar içerisinde yer alan bazı aperatif yemekler ve gıdalar Rus salatasına ayrı bir lezzet katar.

Kurabiye

Özenle hazırlanan bol susamlı ve kuş üzümlü bir kurabiye Rus salatasının yanında tercih edilen gıdalar olarak ön plana çıkar.

Özellikle hem kışın hem de yazın tüketilebilen kurabiyeler küçük küçük olması nedeniyle hem insanlara kilo aldırmaz hem de Rus salatası ile mükemmel bir tat oluşturur.

Kakaolu Kek

Fırında hazırlanan ve orta sıcaklıkta sunulacak bir kakaolu kek Rus salatası ile birlikte servis edilebilir.

İçine çeşitli ek gıdaların atılması ile birlikte güzel bir lezzet keyfi yaşanabilir. Özellikle kakao içerisine katılacak sıcak çikolata ile birlikte görsel ve lezzet olarak da kat be kat farklı tatlar oluşturulabilir.

Zeytinli Poğaça

Hazırlanması kolay olan zeytinli poğaça kolay bir şekilde hazırlanarak Rus salatası ile birlikte sunumu yapılabilir.

Birçok akşam 5 çayında tüketilen aperatif ürünlerde Rus salatası ile birlikte güzel bir ikili durumu olur.

İçli Köfte

Genellikle yemeklerin yanında sunulan Rus salatasına ara soğuk olarak içli köfte sunulabilir.

Bu tercih yemeklerin arasında tercih edilen lezzetler arasında güzel bir uyum sağlanmasına vesile olabilir. Bol sarımsaklı yoğurt ile birlikte

Patates Salatası

Sofraların değişmez lezzeti olarak ön plana çıkan Rus salatasının yanında tercih edilen bir diğer salata türü ise patates salatasıdır.

Hazırlanması kısa süren ve eşsiz bir lezzet yumağı haline gelen patates kızartması mükemmel bir sunum ile servis edilir.

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir