Rust ev patlatma ve yıkma taktikleri yöntemleri nelerdir

Rust ev patlatma ve yıkma taktikleri yöntemleri nelerdir

Rust ev patlatma ve yıkma taktikleri yöntemleri nelerdir

Son zamanların en güzel hayatta kalma oyunları arasında biliyorsunuz Rust var. Rust oyunu tam olarak eski çağı anlatıyor ve yapılan her şey eski çağı anımsatıyor. Tabi oyun içerisinde modern olan eşyalar var bunlardan birileri silahlar oluyor. Fakat çoğunlukla eski çağa daha yakın. Map bakımından oyun gayet iyi tundra , orman , karlı gibi alanlar bulunuyor. Oyun her hafta güncelleniyor ve yeni yeni içerikler ekleniyor. En güzel yanı ise her 1 ayda bir global wipe geliyor. Neyse biz konumuza dönelim oyunun en keyifli yerlerinden birisi de ev patlatma oluyor. Birçok kişi arkadaşları ile grup olup o serverın kralı olmak için önüne gelen tüm evleri patlatıyorlar. Tabi her zaman siz değil karşınızdakiler de patlatacak böyle olunca da ortaya çok keyifli bir çatışma çıkıyor. Şimdi ev nasıl patlatılır ve taktikleri nelerdir hep beraber göz atalım isterseniz ?

Rustta ev patlatmak için ilk olarak nasıl yapıldığını öğrenmemiz gerek. Öğreneceğimiz eşya hem C4 , hem de Roket olacak tabi bizim önerimiz C4 oluyor. C4 yapmak için de sülfür , barut ve patlayıcı maddelere ihtiyacımız olacak bunlar elimizde varsa bir de C4 nasıl yapılır öğrendiysek kolayca yapmaya başlayabilir ev patlatabiliriz. Yalnız tek başınıza oynarsanız işiniz baya bir uzar çünkü 2-3 katlı evi patlatmanız için en az 10 C4 gerekli. Bir de adam fake duvarlar yaptı ise sayısı 15’e kadar çıkabilir. Ama grup olarak 4-5 kişi oynuyorsanız hem kolayca C4 yaparsınız , hem de ev ne kadar büyük olursa olsun kolayca patlatıp içeriye girebilirsiniz. Sizlere en büyük önerim her zaman arkadaşlarınızla oynayın ve sabırlı olun. Unutmadan C4 yapıp kutuya koyup çıkarsanız her an biri gelip evinizi patlatabilir ve kutuya koymuş olduğunuz C4’lerin hepsini alır giderler. Sizde oyuna girdiğiniz zaman patlamış bir evle karşı karşıya gelebilirsiniz. Yani Rust oyununda sürekli aktif olmanız gerekiyor çünkü sizler çıktığınız zaman karakteriniz orada yatıyor biri gelip sizi öldürebilir böyle bir şey var. Onun için ev yapacağınız zaman da kaliteli ve fake duvarlı olarak yapmaya özen gösterin.

Bizden bu kadar arkadaşlar umarım vermiş olduğumuz bilgiler işinize yarar. Birde güzel bir ev patlatma videosunu sizlerle paylaşıyorum videomuzu izleyip oradan ilham alarak güzel evler patlatabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Rust ev patlatma

21 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.