Rust maden ocağı nereye kurulur ve nasıl yapılır ? Kurulumu hakkında bilgiler

Rust maden ocağı nereye kurulur ve nasıl yapılır ? Kurulumu hakkında bilgiler

Rust maden ocağı nereye kurulur ve  nasıl yapılır ? Kurulumu hakkında bilgiler

Birçok kişi Rustta maden ocağı yani taş ocağı nasıl kurulur bilmiyor bizde bu konu hakkında araştırmalar yaptık ve bulduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. Maden ocaklarının gerçekten çok büyük yararı bulunuyor yani siz dışarıdan maden bulup oradan elde ettiğiniz kaynakları maden ocakları sayesinde 1 seferde 10 katını elde edebilirsiniz. Taş ocakları hızlı bir gelişim için çok önemlidir ve çeşitli alanlara rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz yere farklılık gösterir madenler şöyle bir yere kurarsınız o yerde çoğunlukla taş çıkar , başka yerde ise sülfür bunun gibi.

Şurada sizlere püf nokta vermek istiyorum maden ocağınızı her zaman karlı yere kurun çünkü o yerlerde genel olarak çoğunlukla yüksek kaliteli metal çıkmaktadır. Peki taş ocağımızı kurmak için neleri öğrenmemiz gerek ona bakalım.

Maden ocağı için öğrenmeniz gereken eşya DİNAMİT ( SURVEY CHARGE ) oluyor. Bu dinamiti öğrendiğiniz zaman kolayca maden ocağınızı istediğiniz yere kurabilirsiniz. Dinamitimizi envanterimize koyduk ve şimdi güzel bir yer seçip farenin sol tuşuna basarak atıyoruz ve sonra kısa süre içerisinde patlıyor. Eğer atmış olduğunuz yerde patlamadan sonra etrafa hammaddeler saçılıyorsa orada maden çıkıyor demektir. Atmış olduğunuz yerde maden varsa zaman çukur oluşacaktır ve sizler de etrafa sıçrayan madenleri toplayıp içerlerinde ne kadar maden var bakabilirsiniz. Eğer işinize yaramayan bir maden varsa başka yere gidip şansınızı orada da deneyebilirsiniz.

Başka yere daha attık ve bu sefer istediğimiz madeni buldum ee şimdi ne yapacağız ? İlk olarak maden ocağımızı üreteceğiz ve sonra kullanım menümüze koyacağız. Sonra açmış olduğumuz çukura maden ocağımızı koyuyoruz . Şunu da hatırlatalım maden ocağını koymak için çukura çok fazla yaklaşmayın çünkü her zaman kırmızı yanacaktır bunun için uzaktan deneyin. Yine kırmızı yanıyorsa o zaman sağ sola hareket ettirip güzel bir açı yakalayıp öyle deneyin. Bunlara dikkat ettiğiniz zaman maden ocağınızı yerleştirmiş oluyorsunuz. Maden ocakları arkadaşlar her zaman geniş bir alan istiyor ve içerisine herhangi bir yapı kuramazsınız buna izin vermez. Sadece kimse yararlanmasın veya ele geçirmemesi için yüksek taş duvarlar yapabiliriniz.

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir