Rüyada Balık Kafası Görmek Ve Kesmek Ne Anlama gelir?

Rüyada Balık Kafası Görmek Ve Kesmek Ne Anlama gelir?

Rüyada Balık Kafası Görmek Ve Kesmek Ne Anlama gelir?

Rüyada balık kafası yada kellesi görmek liderliğe, öncülüğe ve yöneticilik makamına yükselmeye işarettir. İnsanları yönetmeye ve meslek yaşamında en yukarıda olacağınıza yorumlanır.

Kendinizi en yukarıya, önemli işlere imza atmak için elinizden geldiğinizi yapmak için çaba sarf ettiğinize işarettir. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir takım yollar aradığınızı ve planlı hareket ettiğinizi gösterir.

Rüyada balığın kafasını koparmak günah işlemeye be beddua almaya delalet eder. İnsanlar tarafından ayıplanmaya, kötü işlere alet olmaya yorumlanır. Balığın kafasını yemek sağlığınıza önem vermeye, dengeli ve düzenli beslenmeye alamet eder.

Rüyada balık kafası kesmek

Rüyada balık kafası kesmek genel olarak büyük bir sıkıntı ile karşılaşacağınıza ve bu yüzden fazlasıyla desteğe ihtiyaç duyacaksınız demektir. Özellikle rüyasında balık kafası kestiğini gören ve kötü alışkanlığı olan kişiler daha fazla dikkatli olmalıdırlar. Kumar, içki içen kişilerin dikkatli olmasında yarar vardır. Eğitim gören kişiler ise hiç beklemediği bir anda büyük başarılar elde edebilirler.  Veya okul hayatlarında bazı zorluklar yaşayabilirler. Bu bahsi geçen dertler kısa zamanda gelip geçecek, ardından refaha kavuşacaksınız. Yalnız biraz meşakkatli olacak ve akabinde güzel günler sizinle olacak.

Rüyada balık kafası görmenin İslami yorumu

İslami kaynaklara göre rüyada balık kafası görmek kişinin huzurlu mutlu bir yaşam süreceğine veyahut hayatının tümüyle değişeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kimi alimlere göre rüyada balık kafası görmenin ailenize yeni birisinin katılacağına bu kişinin hayırlı birisi olacağına işaret eder.

İmam Nablusi’ye göre gıybetten ve haramdan uzaklaşacağınıza bu sebeple pişmanlık yaşayacağınıza, tövbe edeceğinize delalet eder. Aynı zamanda büyük bir mirasa, önemli bir işin başına geçmeye tabir edilir. Ailenizden birisinin güzel bir işe yerleşeceğine, yöneticilik yapacağına yorumlanır.

Canlı balık

Rüyada görülen taze ve canlı balıklar meslek ve aşk hayatınızda mutlu günlerin sizleri beklediğine işarettir. Canlı balık görmek olumlu bir rüyadır. Aşk yaşayacağınız kişinin son derece karakterli, namuslu ve iyi bir insan olacağının işaretidir. Rüyada balığı avladığınızı görmüşseniz ve canlı olarak yemişseniz, bu durum menfaate işarettir.

Rüyada balık avlamak ve tutmak

Rüyada balık avlamak mutlu ve güzel haberler alacağınıza alamet eder. Bir başka tabire göre ise menfaatiniz için bir takım işlere gireceğinize yada hiç beklemediğiniz bir yerden olumlu haberler alacağınız demektir. Tuttuğunuz balıklar fazlaysa ve küçükse; Elinize geçen parayı çok kısa zamanda tüketeceğinize alamet eder.

Balık avladığınız denizin, yada derenin suyu bulanıksa, günah işleyeceğinize yorumlanır. Balık avladığınız suyun tatlı, tutulan balığın ise tuzlu olması bazı konularda sıkıntılar yaşayacağınıza alamet eder. Rüyada büyük balık görmek evliliğe delalet eder. Evleneceğiniz kişinin ailesinin varlıklı ve geniş bir aile olacağına işarettir.

Bir başka rüya kaynaklarına göre balık avlamak, şansınızın açılacağına ve güzel günlerin sizi beklediğine delalettir. Rüyada ufak balık avlamak bir takım sıkıntılara tabir edilir. Karada balık avlamak ise kısa zamanda alacağınız güzel haberlere işarettir. Bu güzel haberler sayesinde sevineceğinize yorumlanır. Balık tutmak için denize ağ attığınızı görmeniz, sizin son derece dikkatli ve her şeyi ince eleyen sıkı dokuyan birisi olduğunuzu ve bu durumun kimi zaman size zarar vereceğine işarettir.

Ayrıca bakınız: >>> Rüyada büyük balık yakalamak ve tutmak

Rüyada Balık Kafası Yemek

Rüyada balık kafası görmenin kişiye göre farklı yorumları vardır. Eğer  düz devlet memuru ise kademe atlayacağına, kademeli bir memur ise daha üst bir kademeye çıkacağına yorumlanır. Ayı zamanda yöneticiyse, çok daha üst bir konuma yerleşir. Kimi alimlere göre rüyasında balık kafası gören kişi manie anlamda temizlenir. Burada bahsedilen temizlik; Haramdan uzaklaşma ve dine yönelmedir.

Rüyada Kopmuş Balık Kafası Görmek

Rüyada kopmuş balık kafası görmek en çok görülen rüya tabirlerinin başında gelmektedir. Kopmuş balık kafası üstü düzey bir yöneticiden yardım alacağınıza ve bu sayede çok önemli bir işe adım atacağınıza tabir edilir. Sadece maddi yada manevi açıdan düşünmemek lazım ayrıca bir öğüt yada nasihat alacağınıza işaret eder.

 

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.