Dini Konular

Rüyada Başörtüsü Görmek Aramak Ve Takmak Ne Demek

Rüyada başörtüsü görmek, kadının iffetine yorulur. Temiz ve güzel başörtüsü zengin kocaya, eski ya da yamalıklı başörtüsü fakir kocaya işaret eder. Bu rüya yetinmeyi bilen, asilik etmeyen, kimseye muhtaç olmak istemeden kendi kendine yetebilen kişidir. Bekar kız bu rüyayı görürse evlenir, kişi evli ise eşiyle arasındaki münasebet iyidir, değilse de düzelir. Ayrıca makam ve mevki sahibi bir erkekle olunacağına da delalettir. Başörtü rüyada genişlemişse, eşin işlerinin genişliğine, başörtüsü sıkılmış ise, eşinin işlerinin yolunda olduğuna işarettir. Bir kadın rüyada başörtüsünün kafasından uçtuğunu görse kocasından ayrılır, başörtüsünün yeniden başına geldiğini görse kocasıyla yeniden birleşir.

Rüyada Mavi Başörtü Görmek

Mavi renk rüyada hayırdır. Mavi başörtü görmek de kazançlı işlere başlanması ile tabir olunur. Yaşanan sıkıntılar aşılacak ve maddi olarak rahatlık gelecektir. Uzun uğraş ve çabalarla kişi hak ettiği mertebeye ulaşır. Temiz ve helal kazanç sağlar, becerilerini sergiler. Rüya sahibi çeşitli zorluklar çekse de, sonu aydınlık olacaktır.

Rüyada Başörtüsü Satın Almak

Rüyada başörtüsü satın aldığını görenin işleri yolunda gider. Gönül işlerinde sıkıntı yaşamaz ve bereketli günler görür. Ayrıca bu rüya sağlığın korunmasına, zorluk sonrası ferahlığa, sağlıklı yaşama yorulur. Rüyada satın alınarak hediye edilen başörtüsü güven, sevinç, kazanç, refah anlamına gelir. Aynı zamanda uzun çabaların neticesinde kazanılacak refah, huzur, bereket ve saygınlığa da işaret eder.

rüyada başörtüsü görmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı