Rüyada bir kadının bebek emzirdiğini görmesi neye işarettir? Ne anlama gelmektedir

Rüyada bir kadının bebek emzirdiğini görmesi neye işarettir? Ne anlama gelmektedir

Rüyada bir kadının bebek emzirdiğini görmesi neye işarettir? Ne anlama gelmektedir

Rüyada kadının kendi bebeğini emzirmesi, bebeğin büyüdüğünde büyük mertebeye geleceğini gösterir. Ancak bir kadının başka bir bebeği emzirdiğini görmesi dünya kapılarının kendi yüzüne kapanacağını, dünya nimetlerinden mahrum olacağını işaret eder. Ayrıca bir erkek rüyasında bebek emzirdiğini gördüğünde sıkıntıya düşecek demektir. Ayrıca İslam alimleri bir kişinin rüyasında bir kadının memesinden süt emdiğini görmesinin o kuşunun sıkıntıya düşeceğini ifade ettiğini söylemektedirler. Bununla birlikte bir kadının başka bir kadının memesinden süt emmek istemesi fakat sütün olmaması da hayra yorulmayan rüyalardandır.

Rüyada birini emzirmek

Rüyada birini emzirmek eğer bu erkek bebek ise bu hayırlı ve güzel olan rüyalardandır. Bu rüya yakında bebek sahibi olacağınıza delalet eder.  Aynı zamanda deva ve şifa aracıdır. Bu rüyayı görenin çocuklara karşı özel bir sevgisinin olduğu görülür. Ayrıca güzel bir haber alınacağını belirtir. Geleceğin çok hayırlı olacağı anlamındadır. Rüyada kız bebek görmek ise rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine, kızı varsa ondan göreceği hayra delalet eder.

Rüyada bekar birinin bebek emzirdiğini görmek

Rüyada bekar birisinin bebek emzirdiğini görmesi onun her isteğine ulaşacağını belirtir. Ayrıca bu rüya güzel bir evliliği de işaret etmektedir. Kişinin bu evlilikte sıcak bir yuvaya kavuşacağı, kavga ve gürültüden uzak olunacağı, eşlerin birbirine saygı ve sevgilerinin devamlı çoğalacağını anlatır. Bununla birlikte bu durum sıkıntı sonucunda kavuşulacak kazanca, huzura ve mutluluğa işaret etmektedir.

rüyada bir kadının bebek emzirdiğini görmek

6 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Rüyamda kız kardeşimin bebeğini emzirdim,sol göğsümden emdi,bebeğin cinsiyetini hatırlamıyorum ama bebek giyinik değildi,emdiği zaman göğsümden süt geldi,evli değilim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir