Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Evin Sallanması Ne Anlama Gelir

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Evin Sallanması Ne Anlama Gelir

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Evin Sallanması Ne Anlama Gelir

Deprem hayatta büyük değişiklikler yapan olumsuz bir olaydır. Bakıldığında rüyada deprem görmek de hayatında değişiklik ve farklılık olacağına işarettir. Sürpriz gelişmeler ve yeni kararlar olacağına dair yorumlanmaktadır. Deprem ansızın ve beklenmedik olduğundan rüyada görüldüğünde de hayatın aniden bir kararla ya da bir olay ile değişeceğini göstermektedir. Rüyada görmek ya da hissetmek şeklinde görülebilmektedir.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek plansız ve programsız olan bir olayın olmasını göstermektedir. Hayat planlarınızın dışında bir olay gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Tamamen doğal olarak meydana gelecek bir olayın gerçekleşeceğini belirtmektedir. Deprem bazen de kendi kararlarınızı birden değiştirip büyük bir değişiklik yapacağını göstermektedir. Burada deprem insanların ve toplumun birbirine destek olduğu büyük bir olay olarak rüyada da aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada da kişiler yaptığı değişiklikte aile ve arkadaşlarından destek alacağını çıkartabilir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Kurtulmak

Rüya sırasında deprem olduğunu görmek genelde olumlu olarak değişikliğin sonuçlandığına yorumlanmaktadır. Büyük değişim ve atak olduğu anlamına gelmektedir. Depremden kurtulmak da uğraş gerektiren bir eylemdir. Rüyada depremden kurtulmak da hayatta yapılacak büyük değişiklik için çok çaba göstermek, zorlanmak ve sonrasında amacına ulaşmak anlamına gelmektedir. Rüyada depremden birçok insanın kurtulduğunu görmek de toplumsal bir olayın olduğunu göstermektedir. Çok büyük bir deprem olduğu zamanı görüyorsanız çok fazla insanı etkileyecek bir olaya işarettir.

rüyada deprem olduğunu görmek

Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Yalan ya hiçbiri çıkmadı bende burda yazılanlar yalan her yerde farklı yazıyor hangisi doğru hem çıkmıyorda

  2. Bu sitede yorum olumlu, hosuma gitti. Ama sanirim gercek bu degil.

  3. melek salakmıısn len sen 😀

  4. Merhaba saat suan 06:12 yaklaşık 12 dakıka önce uyandım ve hAla diz kapaklarım titriyor. Rüyamda deprem olduğunu gördüm okuldaydım sallandığımı hissettim yanındaki kişi size öyle gelmiştir dedi aynı paralelili gündüz gerçek hayatta yaşadım sonra evdeyim uyuyoruz eski yatagımdayım evimiz farklı bi yer kendi evimizden 50 metre yukarıda çamlık tarzı bi bi yerde binalar var heryerde herkes mutlu, sonra kendimi uyku halinde buldum rüyadayım uyuyorum ama sallanıyoruz sürekli ama binada eski yıkalacak diye korkuyorum, sonra bi uyandım benim çok sevdiğim aileden olmayan bi ablamın normal de 1 oğlu var ama yüne çocugu olmus onu sallıyor telaş içinde napalım inelim mi asagı diyor annem ve vefat eden ananemide gördüm en son kız kardeşimi uyandırıyorum oda korkudan tırnagıyla ranzasına sgg kazımış harfleri tam hatırlamıyorum dısaruya çıkıyoruz ve heryer korku içinde sonra tüm ailem orda oturduk çekirdek yiyoruz çamlıkta sonra 30. Yıla yaklaştık deprem olacak diyorum . Herkes korku içinde o an hava da pembe bulutlar varken yıldızlar gözükürken bi an dünyanın üzerinde hızlı bulut geçişi oluyor ve heryer duman oluyor o sıra uyandım ve gözümü açtığımda neredeyim ben dedim ve hoca Allahü Ekber dedi ezan okunmaya basladı. Umarım dönersiniz bu mesajıma saygılar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir