Dini Konular

Rüyada Dişlerin Dökülmesi Ve Çürümesi Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

Rüyada dişlerin dökülmesi görmek hayra yorulabilecek bir rüyadır. Böyle bir rüya gördüyseniz bu rüya hayatta yeni tatlar alacağınızı anlatmaktadır. Eğer kendi dişlerinizin döküldüğünü görürseniz sıkıntıların biteceği yorumu yapılır. Bu rüyayı gören kişi hasta ise hastalığından kurtulacağı delalet olunur. Dişlerinin tamamının döküldüğünü ve bu dişleri avucuna aldığını gören kişinin uzun bir yaşam süreceği ve bütün dişleri dökülene kadar yaşayacağı rivayet olunur. Bununla birlikte aile nüfusunda gözle görülür bir çoğalma olur. Eğer dişlerinizden bir tanesi dökülürse bu durumda aileden bir kişinin gurbete gideceği söylenir.

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi

Eğer rüyanızda dişlerinizin avucunuza döküldüğünü görürseniz, bunun uzun yaşamla açıklaması yapılır. Bu durum ömrünüzün uzayacağına delildir. Bu durumda bütün dişleriniz dökülüp dişsiz kalana kadar uzun yaşayacağınız rivayet olunur.

Rüyada dişlerin çürüyüp dökülmesi

Eğer dişleriniz çürüyerek dökülürse bu durumda bu rüya sağlık konusunda sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelir. Bu durum bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır. Dişin çürümesi hastalığınızın habercisi olmakla birlikte daha önce yaşanmış bir hastalığın tekrar edeceği anlamını taşır. Eğer rüyanızda dişinizin çürüdüğünü ve bu dişin döküldüğünü görürseniz içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız demektir. Ayrıca rüyada dişinizin döküldüğünü görürseniz bu kötüye de yorulabilir ve kötü bir haber alacağınıza, hasta olacağınıza yorumlanır. Eğer bütün dişler dökülürse kendisinin veya akrabalarının ölümü veya da elindeki malların çıkması olarak ifade edilir.

rüyada dişlerin dökülmesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı