Dini Konular

Rüyada Dondurma Görmek Neye İşarettir İslami Dini Yorumu

Rüyada dondurma görmek, iki şekilde yorumlanır. Olumlu yoruma göre, rüyayı gören kişinin dargın olduğu kişilerle barışacağına, yani kişilerle tanışacağına, iş hayatında yeni başarılar elde edeceğine ve yanlış anlaşılmaların çözüleceğine yorulur. Olumsuz olarak ise, kişinin düzenli hayatının karışacağına, iyi ilişkilerinin bozulacağına yorulur. Dondurma erimekteyse, hayallerin gerçekleşmemesine yorulur.

Aynı zamanda kişinin kısmetinin ve işlerinin açılacağına işarettir. Karışık dondurma hayatın renklenip hareketleneceğine delalettir.

Rüyada Dondurma Dağıtmak

Bu rüyanın tabiri güzeldir. Uzun zamandır iyi gitmeyen ticari hayatta canlılığa, berekete, huzura, beklenen müjdeye işarettir. Kimi zaman da kötü niyetli bir kimseden zarar görmeye, bir kişinin hilekarlığına, saklanan bir şeylerin açığa çıkmasına yorulur. Bazı yorumculara göre ise rüyada dondurma dağıtmak göğüs gerilen sıkıntıların aşılacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, ayrıca uzun süre beklenerek ulaşılan maharete ve şana, güçlüklerin ardından gelen zafere işaret eder.

Rüyada Başkasının Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada bir başkasının dondurma yediğini görmek kimi tabircilere göre uzun süre sonra gele zafere, mutlu edici haberler almaya, kısa zaman içinde olumlu değişimlere, ün kazanmaya yorulur. Nadir olarak da kötü niyetli bir kişiden zarar görmeye, üzücü durumlarla karşılaşacağına işaret eder. ayrıca maddi sıkıntı ve zor durumda kalmaya da delalet edebilir. Bazı yorumculara göre ise temiz kazanca, becerili olmaya, bazen de verilen bir sorumluluk nedeniyle zor durumda kalmaya işarettir.

rüyada dondurma görmek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Rüyamda hamileyim ama normal doğum yaparken dondurma doguruyirum üç tane bu ne anlama gelir.kan feln da gördüm kendimide sildim gittim orda n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı