Rüya Tabiri

Rüyada emzik görmek ve satın almak ne demek?

Rüyada emzik görmek , gerçek yaşamda eğer evli değilseniz o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , evliyseniz de bir çocuk sahibi olacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra gereksiz ve boş işlerle uğraşan insanlarla komşuluk yapacağınıza ya da bu tarz insanlarla iletişim kurmak zorunda kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , hem endişelerden hem kaygılardan hem de tedirginliklerden kurtulacağınıza yorarlar.

Eğer rüyada emziği çocuk emiyorsa o zaman yakın zaman içerisinde yeni bir çocuk sahibi olacağınıza ve bu çocuğun ise erkek olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğun emzik emdiğini görmek , gerçek yaşamda eğer evliyseniz o zaman bir evladınızın olacağına , bekarsanız da yakın zaman içerisinde evlenip dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada emzik emmek , alacağınız müjdeli haberlerden dolayı çok sevinçli ve mutlu olacağınıza , güzel olaylarla karşılaşacağınıza ve hayırlı bir kısmetle evlenip mutlu bir yuvanız olacağına yorulur.

Bunun haricinde karşınıza çıkacak olan insanlardan faydalanacağınıza alamet eder.

Rüyada emzik almak

Rüyada emzik almak , tüm sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , düşmanlarınızı çatlatacağınıza , zafer kazanacağınıza ve kazancınızın artacağına delalet eder.

Rüyada emzik satın almak

Rüyada emzik satın aldığınızı gördüyseniz , alacağınız kararlar hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyeceğine , istek ve arzularınıza kavuşacağınıza işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı