Dini Konular

Rüyada Felak Nas Süreleri Okumak Fazileti Tabiri Ve İslami Yorumu Nedir

Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceği ve düşmanı varsa alının teri ile düşmanına üstün geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada nas ve felak suresini okumak o kişinin isteklerini gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüyada nas suresinden bir parça okuduğunu görmek rüyayı gören kişinin isteklerinin ve dileklerinin olacağına, şeytanın kötülüklerinden uzak durmaya ve düşmana sahipse galip geleceğine rivayet edilir. Felak suresini kendi üzerinde doğru okuduğunu görme dünya halinden hoşnut olmaya ve yüceltilmeye, iyi rütbelere ulaşmaya ve kötülüklerden korunmaya rivayet eder.

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyayı gören kişinin düşmanların karşı galip geleceğini ve kendine zarar vermeden muradına ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin dünya hayatında korunmasına işaret eder. Normal hayatında ve iş hayatı için etmiş olduğu dualar kabul olur, bereketli bir sürece girer. Yaşadığı hayatta huzurlu ve oldukça neşeli bir sürece girer. İstenilen şeye daha sorunsuz ve hayırlı bir şekilde ulaşılacağına işarettir.

Rüyada Korkup Felak Nas Okumak

Zenginlik ve ilerde aydınlık günlerin olacağına işaret eder. Yüksek kazanca ve şanslı bir döneme girileceğine ve duygusal hayatında olumlu gelişmeler olacağına işarettir. Düşmanların tanınacağına ve kendinden emin olacağına işaret eder. Bazen de kötü olan şeylerden uzaklaşamamaya ve huzur ve şansın kaybedilmesine rivayet edilir. Yaşanıla talihsizliklerden sonra ulaşılan sevinç ve ağır işlerin altından kalkarak refaha ulaşma anlamına da gelmektedir.

rüyada nas felak suresi okumak

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ruyamda cok korktum bana yardim edin…ruyamda etrafimda cin dolashiyordu, ben uyumushdum, sadece fisiltisi geliyordu..erkek cin sesi ismimi fisildiyordu…bende nas ve felek surelerini ruyamda uca sesle okumaqa bashladim ve belki 10 kere oxumushum…sesime gece annem kalkib beni uyandirdi…ruyami yorumlarsaniz size cok minnetdar olacam..ben Azerbaycandan Bakuden yaziram sizlere..

  2. Rüyamda kapıların kendiliğinden açıldığını görüyorum ve ürperiyorum. Sonrasında eşyalar hareket ediyor gibiydi. Korkuyorum çünkü cin periler var hissine kapılıyorum. Ve felak nas süreleri aklıma geliyor okuyorum bir kaç kez. Ferahlıyorum Nedenini yorumlar musınız

  3. Rüyamda gece yarısı yatağımdan kalkıp çalışma masamın kenarında dar bir yere çömelmiştim.Ve o kardeşimin yeni odasında ışııklar kapanıp açılıyordu.Oan çok korkmuştum korkarak ve besmele çekerek Nas suresi,Felak suresi ve Fatiha suresini okumuştum.Ve o an onları okuduktan sonra o korkunç ? olayların biteceğini zannediyordum.Bu arada elllerimi açıp okuyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı