Rüyada görücü görmek ne demektir islami yorumu nedir? İhya ve diyadin

Rüyada görücü görmek ne demektir islami yorumu nedir? İhya ve diyadin

Rüyada görücü görmek ne demektir islami yorumu nedir? İhya ve diyadin

Rüyada görücü görmek, gerçek hayatta da aynı anlama gelmektedir. Size kısa bir zamanda görücü geleceğine yorumlanır. Bekar kimseler için ise kısmet anlamına gelmektedir. Bu da kısa zamanda bir kısmeti çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi şimdiye kadar aradığı ancak bulamadığı kısmeti bulacak demektir. Bunun sonucunda da mutlu bir izdivaç yaşayacağını işaret etmektedir. Rüyasında görücü geldiğini gören kişi gerçekten de bu kişilerin olduğunu ve kendisine görücü gelineceğini anlatır.B nedenle rüya sahibi görücü konusunda gerçekten şanslı ve kısmeti açıktır.Ayrıca bu rüya yeni bir başlangıç yapmaya ve çok büyük mutluluklar yaşamaya işaret eder.

Rüyada görücüye çıkmak

Rüyada görücü gelmesi ve sizin onların önüne çıkmanız hayırlı kimselerle bir araya gelmek anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin bu gelen kişiler arasında gözüne kestirdiği birisine karşı duyguları temiz olarak niyetinin olduğu anlamı çıkar.

Rüyada görücü gelmesi

Rüyada rüyayı gören kişiye görücü gelmesi, bu kişinin hayatına girecek, bununla birlikte hayatına girdiği için şükretmesini sağlayacak birisinin varlığına delalet eder. Bu kişi evlenebileceği birisi olmakla birlikte kalbini pırpır ettirecek, onu gördüğünde heyecana kapılacak kişi olacaktır. Bu iki kişinin de birbirlerine duydukları aynı olmakla birlikte ikisi de birbirlerinden hoşlanacaklardır. Bunun mutlu sonla bitmesi de bu durumda akla gelen en isabetli karardır. Rüyayı gören kişinin bu fırsatı kaçırmaması tavsiye olunur. Eğer bu gerçekleşirse rüyayı gören de karşısındaki kişi de mutlu olurlar.

rüyada görücü görmek

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.