Rüyada ikiz bebek görmek ve doğurmak ne anlama gelmektedir

Rüyada ikiz bebek görmek ve doğurmak ne anlama gelmektedir

Rüyada ikiz bebek görmek ve doğurmak ne anlama gelmektedir

Rüyada ikiz bebek görmek her zaman iyiye ve hayra yorulur. Bu rüyayı gören kişiler hayırlı ve güzel işler yapacak ve ona da bu hayır ve güzellikler yansıyacaktır. Rüya gören kişinin her zaman çifte mutluluklar yaşayacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada ikiz bebek görmenin şanslı bir kişi olduğunuzu gösterir. Allahın kendisi için bir kapıyı kapatsa bile diğer bir kapıyı açacağını göstermektedir. Bu rüyayı gören kişinin mutlaka ikinci bir kapısı ve şansı olacağını, bu kişinin şansının da kendisine mutluluk getireceği işaret edilir.

Rüyada ikiz bebek doğurmak

Eğer rüyada ikiz bebek doğurursanız, ikiz bebek görmek kadar büyük kısmetlerin önünüzde olduğunu gösterir. Bununla birlikte bu rüya sevince de yorulur. Rüyayı gören kişinin sadece kendisi için yetecek kadar olmakla birlikte, toplumda kendisini öne çıkaracak potansiyele sahip olmasıyla tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında da önemli gelişmeler olacağı, kendisini kısa bir süre de olsa idare edecek bir kazanç sağlayacağına çıkar.

Rüyada ikiz erkek bebek görmek

Eğer rüyanızda ikiz erkek bebek görmek gerçekten çok hayırlıdır. Size gelecek olan bir kısmetin iki katına çıkacağını delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin sıkıntılarının biteceği anlamına gelir. Bu kişinin mutluluk kapıları aralanır ve bütün sıkıntılardan kurtulur. Ayrıca rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğini işaret eder.

rüyada ikiz bebek görmek

6 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. allah hayırlara çıkartsın inşallah.47 yaşındayım üç kız annesiyim ve kordonlarımı 13 yıl önce son doğumumda bağlatmak zorunda kaldım.doğum yapmam imkansız çok geçekçi bir rüyaydı.bir kız bir erkek evde doğum yaptıgımı gördüm kız bebeğim minyon erkek bebeğim tosun gibiydi ve o anda eşim ile uzun yıllardır bazı nedenlerden dolayı kırgın olup görüşmediğim beni büyüten halam vardı yanımda.kız bebeğime halamın adı olan nuriyeyeyi koymak istedim sanırım jest bağbınds.erkek bebeğğimede eşimin isim koymasını önerdim (bu arada 3 kızım var erkek bebeği mi sanırım eşime jest olsaun bağbında isim seçmesini teklif etmiş olabilirim) lakin çok gerçekçi idi rüyam.güua doktor bize erkek bebek demiş ki kız bebek önce gelince bende dr erkek demişti diyorum ardından da erkek bebek geliyor ikiz olunca çok seviniyoruz doğum evde oluyor.eşim ben halam var ama sancıydı doğumdu yok bebeklerim birer birer elimize veriliyor.bu rüyaymı bana lütfen yorarmısınız.şu an mecburiyetten hiç istemiyerek kiradan kurtulma adına çok borçlanıp aldığımız bahçe katı ve kötü bir semtte oturuyor.zor şartlarda yaşıyoruz.şimdidwn teşekkürler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir