Dini Konular

Rüyada İstendiğini Görmek Ne Demektir? Diyanet Bu Konuda Ne Diyor?

Rüyada istendiğini görmek, iki şekilde yorumlanır. Bazen hayırdır bazen değildir. rüya sahibi bekarsa, gerçekte de isteneceğine, bir evlilik yaşayacağına yorulur. Bazen de hayal kırıklığı yaşanacağı şeklinde tabir edilir. özel hayatta istikrar, huzur ve mutluluk, iş hayatında bekleneni görememektir. Ayrıca rüya sahibinin aldığı kararlar etraftan destek görecek, bunun sonucunda da dostlarla bağları kuvvetlenecektir. Güzel gelişmelere, işte yükselmeye de işaret eder. rüya sahibi evli ise, ailesi ile yaşadığı sorunları çözeceğine, onlarla barışacağına yorulur. Rüya sahibi erkek ise evlenmek için ailesine baskı yapıyor demektir. Bu kişi biraz akışına bırakmalı ve büyük sözü dinlemelidir denilir.

Rüyada Evli Birinin İstendiğini Görmek

Bu rüya, hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibi için refah, mutlu edici değişiklikler, ikili ilişkilerde gelişme, sağlık, başarı ve huzur anlamına gelir. Alın teriyle kazanca, kaybedilenlerin telafisine, mal varlığının artmasına ve gülmeye delalet eder. Ayrıca cefa ile gelen sefaya, zorlukların ardından gelen başarıya ve merhametsiz yabancı bir kimseye de işaret etmektedir.

Rüyada Görücü Gelmesi

Hayırlı bir rüyadır ve tabirine göre mutlu günler yakındadır. Rüya sahibinin hayatının güzelleşip hareketlenmesi, şansının açılması şeklinde tabir olunur. Rüya sahibi bekar bir kişi ise istediği gibi, kafasına uygun bir aday bulur. Kısmeti aniden açılır ve gittikçe açılmaya devam eder. hayatına girecek kişi ile mutlu bir hayat sürer ve daima bunun için şükreder.

rüyada istendiğini görmek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. rüyamda kayimpederim beni arıyor görüntülü birde bakıyom yanında ir erkek napiyon napiyon diye soruyor birde baktım kayın pederimin evindeyim sonra. görüntülü aradığı da gördüğüm adam beni
    gormeye istemeye gelmisti eşimde yanim da be. şaşırıyorum fala eşin kızar diye. sen bilirsin diye cevap vermiyo sanki normalmisgibi davraniyorladi sonra ben adama alacakmışım gibi bakmayabaşlıyorum ve adamı biraz beyeniyon birseydemede birtane sigara içip ben. biraz bozuluyo. vediyon kedime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı