Rüya Tabiri

Rüyada kalıcı ve geçici dövme görmek yaptırmak ne anlamlara gelir?

Rüyada dövme görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Hayatınızda istemiş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine ,

hedeflerinize ulaşacağınıza , arzu ve isteklerinize rahatlıkla kavuşacağınıza , dualarınızın kabul olacağına , hem sorunlarınızı hem de sıkıntılarınızı bundan sonra geride bırakacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hem musibetli hem de melanetli olaylar yaşayacağınıza , üzüntülere , alacağınız haberlerden dolayı hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve hayattan zevk almayacağınıza işaret eder.

Rüyada kalıcı dövme yaptırmak

Rüyada kalıcı dövme yaptırdığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz hatalardan dolayı düşmüş olduğunuz zorluklardan kolayca kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada geçici dövme yaptırmak

Rüyada geçici dövme yaptırmak , gerçek yaşam da ufak sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada dövme yaptırdığını görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek , hem ümitlerinizin hem de çabalarınızın boşa çıkacağına , hayallerinizin ve isteklerinizi gerçekleştiremeyeceğinize ,

maddi ve manevi olarak zararlar göreceğinize , mutsuz olacağınıza ve sıkıntılarla uğraşacağınıza işaret eder.

Olumsuz olarak bakacak olursak , dedikodular yüzünden sıkıntılar yaşayacağınıza , harama el uzatacağınıza , pişmanlıklar duyacağınıza ve saygınlık kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada dövme yaptığını görmek

Rüyada dövme yaptığını görmek , dünya nimetlerinden faydalanacağınıza ve maddi olarak çok rahatlayacağınıza alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı