Rüyada kalıcı ve geçici dövme görmek yaptırmak ne anlamlara gelir?

Rüyada kalıcı ve geçici dövme görmek yaptırmak ne anlamlara gelir?

Rüyada kalıcı ve geçici dövme görmek yaptırmak ne anlamlara gelir?

Rüyada dövme görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Hayatınızda istemiş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine ,

hedeflerinize ulaşacağınıza , arzu ve isteklerinize rahatlıkla kavuşacağınıza , dualarınızın kabul olacağına , hem sorunlarınızı hem de sıkıntılarınızı bundan sonra geride bırakacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hem musibetli hem de melanetli olaylar yaşayacağınıza , üzüntülere , alacağınız haberlerden dolayı hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve hayattan zevk almayacağınıza işaret eder.

Rüyada kalıcı dövme yaptırmak

Rüyada kalıcı dövme yaptırdığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz hatalardan dolayı düşmüş olduğunuz zorluklardan kolayca kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada geçici dövme yaptırmak

Rüyada geçici dövme yaptırmak , gerçek yaşam da ufak sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada dövme yaptırdığını görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek , hem ümitlerinizin hem de çabalarınızın boşa çıkacağına , hayallerinizin ve isteklerinizi gerçekleştiremeyeceğinize ,

maddi ve manevi olarak zararlar göreceğinize , mutsuz olacağınıza ve sıkıntılarla uğraşacağınıza işaret eder.

Olumsuz olarak bakacak olursak , dedikodular yüzünden sıkıntılar yaşayacağınıza , harama el uzatacağınıza , pişmanlıklar duyacağınıza ve saygınlık kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada dövme yaptığını görmek

Rüyada dövme yaptığını görmek , dünya nimetlerinden faydalanacağınıza ve maddi olarak çok rahatlayacağınıza alamet eder.

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir