Rüyada Kapandığını Başörtüsü Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri Nedir

Rüyada Kapandığını Başörtüsü Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri Nedir

Rüyada Kapandığını Başörtüsü Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri Nedir

Bir bayan için rüyada kapandığını görmek hayatta yeni kararların alınacağına dair bir işarettir. Aynı gerçek yaşamda da kapanmak bir dönüm noktası olduğu bilindiğinden rüya içinde de her zaman için kapanmanın yeni bir karara ve başlangıca hitap edeceği bilinmektedir. Yeni bir pencereden hayata bakmak ve farklı kararlar ile geleceğinizi şekillendirmek olarak da düşünebilirsiniz. Yaşam felsefesi üzerine sorgulayıcı olunacağı da manevi olarak bilinmektedir. Bir bayanın rüyada kapanması günlük hayatın monotonlaşmış yönlerini sıkıntıdan çıkaracağına dair rivayet edilmektedir. Bunun yanında yeni yerlerin görüleceğini ve bunun yanında da yeni bir arkadaş veya komşu çevresi ile tanışılabileceği de ifade edilmektedir.

Rüyada Kapandığını Görmek İslami

Dinimizde de tesettüre giren bir kadın için geleceğin farklılaşacağı ve yeni bir yaşam tarzına adım atacağını göstermektedir. Rüyayı gören kişinin inanışları, davranışları ve ilgi alanları da bu yaşam tarzını değiştirebilmektedir. Hem de günlük yaşam içinde daha çok hobi üzerine düşüleceğinin de bir işareti olarak görülmektedir. Bunlara ek olarak kısmet anlamına geldiği de bilinmektedir. Kapanan bir bayanın her anlamda kısmetinin açılacağı rivayet edilmiştir.

Rüyada Başını Örttüğünü Görmek

Bu kadar farklı yorum içinde bilinen genel tabirlerden biri de kişinin olgunlaşacağı ile ilgilidir. Rüyada başını örten ve artık tesettürlü olan bir bayanın artık yaşamında daha çok duaya, sevaplara, tövbelere önem vereceği de söylenmektedir.

rüyada kapandığını görmek

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir