Dini Konular

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek Hissetmek Ve Onu Sevmek Ne Anlama Gelir

Rüyada karnındaki bebeği görmek hamileler için sağlığa ve bebeğin de hayırlı bir evlat olacağına, anneliğin kadına hayırlar getireceğine, ömrü boyunca hiç sıkıntı yaşamayacağına, evladının her başarısını göreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi hamile değilse ve bekârsa, çok hayırlı bir evlilik yapacağına, evliliğinin yıkılmayacağına, aileden ayrılmayacağına işaret eder. Rüyada karnında bebek gören evli kadın, kocasından emin olmalıdır. Kocası kendisine muhabbetle bağlıdır. Küçük hatalardan pişmandır ve özür dileyecektir. Rüyasında karnında bebek gören kişi, sağlıklı ve huzurlu olacaktır. İşleri açık, bereketli ve de hayırlı olacaktır. Bebek görülen rüyalar rüya sahibine bereket yağdırır.

Rüyada karnında Bebek Oynaması

Rüyada karnında bebek oynaması, rüya sahibinin hamile olması halinde çok hayırlıdır. Bebeğin tekme attığını gören hamile kadın, bebeği tarafından rüyasında görülmektedir. Hamile kadın bilmelidir ki bu rüyayı gördüğünde, bebeği kendisini rüyasında görmüştür. Anne ve bebek arasında gerçek bir görüşme yaşanmıştır. Bebeğin karnında oynadığını gören bekâr kadın, yakında bir izdivaç teklifi alacaktır. İş yerinde terfi edecektir, maaşı artacaktır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, bütün sıkıntıların biteceğine, büyük bir sevabın işlenmiş olduğuna, dost olmayan çevrelerden uzak olunacağına, yeni ve hayırlı bir işe, sevgiliyle evliliğe giden yola girileceğine tabir olunur. Bir kişinin rüyasında kendisini hamile görmesi, Allah’ın sevdiği bir kul olduğunun işareti olmaktadır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Tesekkur ederim sabah sabah güzel bir motivasyon oldu umut bile insanı mutlu ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı