Rüyada Kedinin Doğum Yaptığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada Kedinin Doğum Yaptığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada Kedinin Doğum Yaptığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada bir kedinin doğum yatığını görmek yada doğurmasına yardım etmek, berekete, yüksek gelir elde etmeye, yaşam kalitesinin artmasına, bolluğa ve özellikle maddi anlamda büyük paralar kazanmaya işaret eder.

Kimi zaman rüyada kedinin doğum yaptığını görmek mutlu olmaya, hayattan zevk almaya, hayırlı işler yapmaya, sevinmeye delalet eder.

Eskisinden daha çok fazla para kazanmaya, nasibin artmasına, şansın yaver gitmesine, kısmetin açılmasına rivayet edilir.

Rüyada Doğum Yapan Kedi Görmek

Rüya sahibinin iş konusunda çok iyi mevkilere gelmesine ve akabinde karşısına bir takım sorunların çıkmasına, bu bahsi geçen sorunların günden güne büyümesine, derlerin hiç umulmadık bir anda artmasına lakin ardından tüm bu dertlerin kısa sürede son bulmasına delalet  eder.

Ayrıca, çok istediğiniz bir işin gösterdiğiniz çaba neticesinde olacağına çok daha iyi bir iş hayatınızın sizi beklediğine yorumlanır.

Rüyada Kedi İle Konuşmak

Durumu iyi olmayan birisine yardım edilmesine lakin bir anda hiçbir alakası olmayan fitneci, dedikodu yapan kötü niyetli birisinin bu bahsi geçen yardıma engel olacağına bu sebeple tartışmalar yaşanmasına, kötü niyetli olan kişiyle tüm bağları koparmaya ve iş yaşantınızda daha dikkatli olacağınıza işaret eder.

Dişi kedi

Rüyada dişi kedi görmek, size hem faydası hem zararı dokunacak birisinin varlığına işaret eder. Kimi zaman kötü niyetli bir kadına delalet eder.

Görülen dişi kedi şayet ev kedisiyse sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Rüyada görmüş olduğunuz dişi kedi sokak kedisiyse, etrafınızdaki birisinin davranış ve hareketleri neticesinde sıkıntılı zamanlar geçireceğiniz manasına gelir.

Dişi ev kedisinin tırmaladığınızı gördüyseniz,  bir yıl kadar evinizde ve iş hayatınızda huzur bulacağınıza, mutluluğunuzun bu süre zarfı içerisinde kalıcı olacağı anlamına gelir. Ayrıca hanenize bereket gelecek demektir.

Kedi öldürmek

Rüyada kedi öldürdüğünü gören birisi İslami rüya kaynaklarına göre gerçek hayatında bir hırsızla karşılaşır ve onu kontrol altına alır. Bazı kaynaklarda ise kedi öldürmek ferahlığa delalet eder.

Kedi ile kavga

Rüyada kediyle kavga ettiğini gören birisinin hastalığa yakalanması kuvvetle muhtemeldir.

Kedi eti yemek

Rüyada kedi eti yemek, haram yiyen ve hırsızlık yapan bir insanın malından yararlanmaya delalettir. Kedi eti yemenin bir başka anlamı ise; Sihirbazlık hilelerini öğreneceğiniz demektir.

Kediyi ısırmak

Rüyada kediyi siz ısırmışsanız ve onan zarar vermişseniz, hastalığınız varsa iyileşmeniz için uzun bir sürenin olduğunu delalet eder. Şayet hasta değilseniz, sağlığınız hususunda daha temkinli olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde uzun süren bir rahatsızlık geçireceğinize rivayet eden bu rüyayı önemsemelisiniz.

Ev kedisinin ısırması

Eğer gerçek yaşamınızda bir dişi kedi besliyorsanız ve kediniz rüyanızda sizi ısırmışsa, önünüzdeki bir yıl boyunca huzurlu ve rahat yaşayacağınıza yorumlanır.

Vahşi kedinin ısırması

Rüyada görülen vahşi kedi sizi ısırmışsa, önünüzdeki bir yıl boyunca işlerinizin ters girmesine, sıkıntılar çekeceğinize rivayet edilir.

Kedi tırmalaması

Rüyada görülen kedi tırmalaması, çevrenizde size karşı açıkça düşmanlığını belli eden ve bunu açıkça dile getiren insanların varlığına işaret eder.

Bu düşmanlara karşı temkinli olmalısınız, aksi takdirde zor dutuma düşebilirsiniz.  Tırmalayan ve saldıran kedi erkekse, hastalık geçireceğiniz manasına gelir, şayet yabani bir kediyse geçireceğiniz hastalığın daha tehlikeli olduğuna delalettir.

Kedinin göz çıkarması

Rüyada kedinin göz çıkarması ile tırmalaması aynı şeklide yorumlanır. Düşmanlarınız size olan hislerini açıkça saklamadan belli edecek manasına gelir.

Rüyada kediye dönüşmek

Rüyada kediye dönüştüğünü görmek hırsızlığa yorumlanır. Hırsızlık yolu ile veyahut dini açıdan haram kabul edilen işlerle geçiminizi sağlayacağınız yorumlanır.

Rüyada ev kedisine dönüşerek rahat bir şekilde evde uyuduğunu gören kimsenin uzun süre işleri ters gider.

Rüyada kediye dönüşüp, ardından başka bir kediyle kavga ettiğini görmek,  girişeceğiniz işlerde merhametsiz insanlarla ortaklık yapmaya ve bu kişilerden yardım almaya, lakin belli bir süre sonra yaşayacağınız tartışmayla ilişkinizin son bulacağına rivayet eder.

Kedi satmak

Rüyasında kediyi para karşılığında sattığını görmek, malınızı harcayacağınıza yorumlanır.

Kedi ile kavga

Rüyada kedi ile kavga edip, yenilirseniz, hastalıklardan kolay bir şekilde kurtulur ve aynı zamanda güzel günlerin sizi beklediğine yorumlanır.

Kedi ve fare

Rüyasında kedi ve farenin arkadaş olduğunu görmek, ikiyüzlü sahtekar insanlarla bir araya geleceğinize tabi edilir.

Kedi kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, hayırlı işlerle ve olaylarla karşılaşacağınıza tabir edilir.

Eve giren kedi

Kedinin eve girdiğini görmek, evinize hırsızın gireceğine tabir edilir. Evinize giren kedin yemekleri yemesi, hırsızın evinizden eşya çalacağına, malları çalarak kaçacağına tabir edilir.

Sabah namazının ardından görülen kedi bir hafta boyunca devam edecek hastalık yada rahatsızlık geçireceğinize yorumlanır.

Kedi iniltisi

İslami rüya kaynaklarına ve bazı rüya tabiri kitaplarına göre rüyasında kedi iniltisi duan birisi çok dedikodu yaptığı için bu rüya ona bir uyarıdır.

Kedinin sürtünmesi

Rüyada kedinin size sürtündüğünü görmeniz, çevrenizdeki insanlara karşı saf tavırlar sergileyerek onlara farklı bir bakış açısıyla bakıyorsunuz manasına gelir.

Haddinden fazla yapmış olduğunuz yardımlar ve iyi niyetinizden dolayı, nankörce tavırlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Tedbirli olmalısınız, sizi kandırmalarına izin vermeyin.

Anne kedi ve yavruları

Rüyada anne kedi ile yavrularını bir arada görmek, bazı konularda endişe duyacağınıza rivayet eder.

Misk kedisi

Rüyada misk kedisi görmek dıştan baktığın zaman kötü görünen, fakat aslında kalbi çok temiz olan bir erkeğe yorumlanır.

Kedinin kaybolması

Rüyada kedinin kaybolduğunu görmek, rahatsızlığınızın yada hastalığınızın şiddetleneceğine, bir konuda sıkıntı çekeceğinize tabir edilir.

Rüyada Kedi Sevmek

Kedi sevmek, rüyayı gören kişinin içerisinde bulunduğu duruma, ortama, mekana göre farklılık göstermektedir. Şayet işiniz ile ilgili bir karar alınacaksa yada verilecekse ortak olduğunuz ve maddi yardım istediğiniz kişinin aslında kötü birisi olabileceğine rivayet eder.

Evlilikle ilgili bir durum mevzu bahisse, yakın zamanda çocuk sahibi olacağınıza alamet eder. Aynı zamanda çok sevineceğiniz, mutluluktan havalara uçacağınız bir haber alacağınıza tabir edilir.

Kedi okşamak

Rüyada kediyi sevmek, okşamak kötü günde yanınızda olan vefalı bir dosta alamettir. Kediyi okşamak bu vefalı dostla olan sohbetinize ve muhabbetinize delalet eder.

Kedilerden nefret ediyorsanız ve rüyanızda kedi okşadığınızı görmüşseniz, iki yüzlü sahte bir insana haddinden fazla değer verdiğiniz manasına gelir.

Rüyada Eve Kedi Girmesi Ne Demek?

Aile içerisinde olup biteni birilerine haber veren, laf taşıyan, ispiyoncu, insanları birbirine düşüren emellerine ulaşmak için çaba sarf eden bir kişinin varlığına, bu kişinin aileden uzaklaştırılmasına ve yapmış olduğu kötülüklerden mütevellit cezasını çekeceğine, yalnız kalacağına delalet eder.

Aynı zamanda sıkıntı yaşayacağınız bir dönemin başlangıcına, gelirlerinizin gün geçtikçe azalmasına, maddi kayıplar yaşamaya, üzüntülü haberler almaya, ruh halinizin değişeceğine, yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Demek?

İş hayatınızla ilgili bir durum söz konusudur. Kazanmış olduğunuz paralarda birisinin gözü olduğuna, sizi kıskandığına, zarar vermeyeceğine işaret eder.

Aile yaşamınızdaki  mutluluğunuzu hazmedemeyen kötü kalpli bir kişinin varlığına yorumlanır. Sizi birbirine düşürmek için bir takım oyunlara girişeceğine, lakin başarılı olamayacağına bu yüzden kendisini paralayacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Dürüst olarak bildiği birisinin aslında üçkağıtçı, iki yüzlü birisi olduğuna delalet eder. Bu kişi ile karşı karşıya gelmeniz an meselesi olabilir.

Onunla sıkı bir rekabet ortamına girecek ve ardından bu kişi yapmış olduğu bir hata yüzünden kendi kazdığı kuyuya düşecek ve ona karşı zafer edeceksiniz. Ayıca maddi açıdan zarara uğrayarak sıkıntılı günler geçireceksiniz.

Rüyada Kara Kedi Görmek Ne Demek?

Aile hayatında tartışmalara, sorunlara ve kavgalara yol açabilecek bir kişinin varlığına delalet eder. Yakın zaman içerisinde kardeşler arasında büyük bir tartışmaya sebebiyet verebilir.

Şayet bu olayların daha fazla ilerlememesi için bahsi geçen kötü niyetli kişinin bir an önce aileden uzaklaştırılması gerek.

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir