Rüyada Kıyamet Koptuğunu duymak ve zannetmek Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu duymak ve zannetmek Görmek

Rüyada Kıyamet Koptuğunu duymak ve zannetmek Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, ailede huzursuzlukların hallolacağına, barışmalarla saygı ve sevgi ortamının yeniden tesis edileceğine, hastaların şifalaşacağına, borçluların borçlarını zahmetsiz bir şekilde ödeyeceğine, yeni bir işe ve bu işin hayırlı olmasına delalet etmektedir. Kıyametli ola rüyalar, kabus olarak nitelendirilmektedir. Lakin kıyametli rüyalar özünde olumlu rüyalar sınıfında değerlendirilmektedir. Rüyada kıyamet koparken koşanlar, başarıya koşacaklardır. Bu rüyayı gören genç kız ve delikanlı çok geçmeden evlenebilmektedirler. Kıyametin kopması, tüm tıkanık işlerin açılmasını da müjdelemektedir.

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek hakkında

Rüyalar herkese anlatılmamalıdır. Çünkü rüyaların kime ve de ne zaman anlatıldığı, rüyaların müjdelerini değiştirebilmektedir. Rüyalar hava karardıktan sonra anlatılmamalıdır. Gece anlatılan rüyalar, gerçeğe dönüşmektedir. Rüya sahibi kıyamet koptuğunu gece vakti anlatmamalıdır. Ayrıca rüyayı dinleyecek olan kişi de olumlu biri olmalıdır. Çünkü rüyanın ilk anlatıldığı kişi çok önemidir. Rüya ilk dinleyenine göre şekil almakta ve de kişinin gününe o şekilde yansımaktadır. Rüyasında küçük kıyametin koptuğunu gören kişiler özellikle olumsuz kişilere rüyalarını anlatmamalıdırlar.

Rüyada Kıyamet Kopacağını Görmek

Rüyasında kıyamet kopacağını gören kişi, etrafındaki herkesi incelemeye almalıdır. Yakın görünen bir kişinin sahteliğinin meydana çıkmasına az kalmış olduğu düşünülmektedir. Bu rüya, rüyayı gören kişi tarafından çok olumlu olarak algılanmaktadır. Rüyasında kıyametin kopacağını gören kişi, kendini garantiye alacak yatırımlar yapmalıdır. Bu r,ya ayrıca menfaatlerin korunması gerektiğini de işaret etmektedir.

rüyada kıyamet kopmasını görmek

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir