Rüyada Patron Görmek Nedir İslami Olarak Neye İşarettir

Rüyada Patron Görmek Nedir İslami Olarak Neye İşarettir

Rüyada Patron Görmek Nedir İslami Olarak Neye İşarettir

Bu rüyanın tabiri, ticaret ve iş dünyasına yöneliktir. Rüyada patron görmek, kişinin düşündüğü yeni proje ve fikirlere yorulur. Ayrıca bu rüyaya göre siz son derece hareketli ve enerjik bir insansınız. Aynı zamanda iş değişikliğine de yorulabilir. Yardımına ihtiyaç duyarak kendinizi açtığınız bir kimsenin sizinle çok daha fazla ilgileneceğine, hatta belki ortaklık teklifinde bulunacağına işaret eder. işsiz kişiler için işe girmeye, iş sahibi kişiler için işlerin açılacağına işaret eder.

Rüyada Eski Patron Görmek

Geçmişte yapılan yanlış bir hareketin, alınan yanlış bir kararın ya da geride bırakılmış bir olayın yeniden gündeme gelerek can sıkıcı bir hal alacağına yorulur. Ayrıca rüyayı gören kişi çevresindeki kişilerce sevilmez, arkasından konuşulur. Rüyasında eski patronu ile konuşan kişi, gerçek hayatta yüksek mevkide bulunan birinden yardım talep eder. aynı zamanda hatalarından ders aldığına da işarettir. Eski patronla karşılaşmak, yeni bir iş anlamına da gelebilir. Aynı zamanda gelecek konusunda belirsizlik anlamı da taşır.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Yapılacak faydalı işlere, yaşlı ve hoşgörülü bir kimseye, mutluluğa, bol şansa ve vefalı arkadaşa işaret eder. çeşitli uğraşlar ve bekleyişler sonucu elde edilen başarıya, uzun çabalar sonucu elde edilecek temiz kazanca, iyilik beklentisine yorulur. Aynı zamanda kötü düşünceli bir kimse tarafından zarara uğramaya, iyi niyetli olmayan akrabaya ya da korkuların gerçekleşmesine delalettir.

rüyada patron görmek

6 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 3 sene önce

    HASSİKTİRRİN AMISINA KOYAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir