Rüyada Portakal Görmek Toplamak Ve Sıkmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Portakal Görmek Toplamak Ve Sıkmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Portakal Görmek Toplamak Ve Sıkmak Ne Anlama Gelir

Rüyada portakal görmek hayırlıdır. Karşı cinse duyulacak yoğun hisler, helal kazanç, helal kısmetler anlamına gelir. Eğer rüya sahibi bu rüyayı mevsiminde görüyorsa çok iyi haberlere, insanlara yapılacak iyilik ve hayır hasenata, başarılı bir hayata yorulur. Ayrıca rüya sahibinin birtakım hayırlı işler yaparak kazanç sağlayacağına, geleceği için birikim yapabileceğine işaret eder. Rahat, ferah, esenlikli, huzurlu bir hayata ve sıkıntıdan uzak geleceğe de işaret eder. Portakal almak ise çok mutlu edici haberler almak anlamındadır. Rüya sahibi çok yakın zamanda mutluluk yaşatacak bir haber alacaktır. Portakal yemenin ise iki tabiri vardır: Sulu ve olgun portakal güzel habere, ham ve henüz olgunlaşmamış ekşi portakal sıkıntıya işarettir.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek çok hayırlıdır. Portakal ağacı bahçesi gören kişi refaha kavuşur. Sıkıntıları biter, borçlarını kapatır ve rahata erer. Rüyayı gören kişinin, yaşadığı tüm zorluk ve sıkıntılara rağmen insanlara karşı hassas ve nazik olduğu belirtilir. Portakal çiçeği ise iyi üne ve mutlu edici habere yorulur.

Rüyada Portakal Suyu Görmek

Rüyada portakal suyu görmek keyifli günlere, dostlarla sohbet ve alışverişe, yeniliklere, yeni başarılı girişimlere, zengin hayat için yapılan tasarrufa işaret eder. Portakal suyu sıkmak ise riya sahibinin azmine ve bu azimlilik sayesinde kazandığı başarılara, elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağına, hak yemekten imtina ettiğine yorulur.

rüyada portakal görmek

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.