Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Görmek Neye Yorumlanır

Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Görmek Neye Yorumlanır

Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Görmek Neye Yorumlanır

Sevdiğinizi başkası ile görmek gerçek bir ilişkide tartışmalara sebep olacağından rüyada da kötü olaylara yorumlanmaktadır. Huzursuzluk olacak ve yakın zamanda bir kötü olayın yaşandığı düşünülmektedir. Bu şekilde kötü bir olaya yorumlanmaktadır. Bazı kesimlerce kötü olarak yorumlanırken, bazılarında ise iyiye işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğimi başkası ile görmek genel olarak kötü olaylara yorumlanmaktadır. Bazen iyiye yorumlayan durumlar da olabilmektedir. Uzun sürte sıkıntı var ise bu rüya görüldüğünde mutluluğa ulaşmak anlamına da gelmektedir. Sevdiğimi başkasıyla gördüm diyorsanız uzun sürecek bir sıkıntıya da işaret etmektedir. Kötü olaylar yaşanacağı ve çıkmaza girileceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Bakıldığında birçok olay için kötü ve sıkıntılı durumlara işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Başkası İle Konuşurken Görmek

Rüya sırasında sevdiğimi başka birisi ile görmek ne anlama gelir diye sorulduğunda genelde kötü anlamlara gelmektedir. Fakat konuşma durumu iyiye yorulmaktadır.  İyi değişimlere ve güzel olaylara yorulmaktadır. Eğer verilmiş bir söz var ise bunun yakında tutulacağına işaret etmektedir. Genelde bir umutsuzluk olduğunda buna uzun süren çabaların sonucunda ulaşıldığına göstermektedir. Uzun zamandır kurulan bir hayalin ileride gerçekleşeceğine ve sorunların güzelce çözüleceğine yorulmaktadır. Rüyada sevdiğinizi başkası ile konuşurken gördüğünüzde bu kişinin cinsiyetine göre iyi ya da kötüye yorulmaktadır. Eğer kız arkadaşınızı erkek ile konuşurken gördüyseniz kötüye yorulabilmektedir.

rüyada sevdiğini başkası ile görmek

8 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. Ben ipek ben ruyamda sevgilim yanima gelmiş anesi ariyor senin ne işin var istanbular da diyo bende bunu duyuyorum cocuk duymami istemiyor sonra ben kalkiyom cocuk anemle konuscam diyo konuşuyo iki saat sürüyor bekliyorum iki saat ne konusuyon dedim kızıyorum göster annen mi bakcm diyom göster miyo bu ruya ne anlama geliyor acaba

 2. 4 sene önce

  Merhaba 20 yaşında bekar bir kızım üniversite öğrencisiyim.liseden bu yana karşılıksız sevdiğim erkeği rüyamda gördüm sabaha karşı.ben ve onun eski sevgilisi birlikte oturuyoduk.o benimle konuşuyordu sadece ama sonra birden dönüp nazikçe eski sevgilisinin elini öptü.ben de kendime hakim olamayıp hızlica oradan ayrıldım.çok üzülmüştüm elimi kalbime koydum giderken ve ağlamamaya çalışıyordum.
  Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden çok önemli çünkü yaklaşık 5 yıllık bir bekleyiş…

 3. Ben rüyamda sevdiğim kişinin sevgilisiyle öpüşürken fotoğraflarını gördüm bu ne ye işarettir?

 4. Rüyamda, okuldayız. Bir kız arkadaşımla arka bahçeye doğru yürüyüş yapıyoruz.
  Arkaya geçtiğimizde, öğretmenlerin arabalarından birinin arkasında sevdiğim oğlanı, yüzüne bile bakmadığım bir kızla öpüşürken gördüm. İçim öyle acıdı ki…
  Ama rüyada, o üzüntüyü bile yansıtmıyorum.

  O benim onu sevdiğimi anlamıştı, biliyordu. Sürekli de bana bakıyordu, okulda benim, arkadaşlarıyla kendisinin önünden geçtiğim zamanlar hep arkadaşlarının yaptığı kaş göz işaretlerini görüyordum. Yani o da büyük ihtimalle bana ilgi duyuyordu fakat benim gibi açılamıyordu.
  O rüyayı gördükten sonra da bunlar aklıma geldi. Rüyanın içinde kendi kendime dedim ki:
  “Böyle alengirli hareketlerden sıkıldı herhalde, net bir ilişki istiyor ve şu an bana nispet yapıyor ama niye böyle yaptı niye?!”
  Diye diye kendimi yiyip bitirdim.
  Son 1 yıl içinde beni en çok üzen rüyam bile olabilir.
  Hani aşkının tek taraflı olmadığını seziyorsun, ve bu rüyayı görüyorsun ya, gerçek gibi oluyor, çok acıyor için…
  Anlamının ne olduğunu çok merak ettim. Uyanır uyanmaz büyük bir tedirginlikle interneti açıp hemen baktım.
  Allah’tan anlamları iyi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir