Rüyada Sevdiğini Görmek Nedir Neye İşarettir? İslami Olarak Açıklaması Nedir

Rüyada Sevdiğini Görmek Nedir Neye İşarettir? İslami Olarak Açıklaması Nedir

Rüyada Sevdiğini Görmek Nedir Neye İşarettir? İslami Olarak Açıklaması Nedir

Rüyada sevdiğini görmek iyiliğe yorumlanır. Sevdiğini gören isten kız olsun, ister erkek olsun güzel bir evlilik olarak ifade edilir. Eğer rüyanızda eski sevgilinizi görürseniz bu iyiye delalet etmez. Bu durumda bir borç sebebiyle sıkıntıya düşeceğinizin işaretidir. Eğer evli iseniz bu durumda eski sevgilinizi rüyanızda gördüyseniz ailenizin huzurunun bozulacağı söylenir.

Rüyada sevgili görmek

Rüyada sevgili görmek ise, sevgiliniz rüyanızda güler yüzlü ise güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir söylenti sebebiyle küçük bir tartışma olacağına çıkar. Rüyada görülen sevgili gerek kız olsun, gerek erkek olsun mutlu bir karşılaşmaya yorulur. Rüyada sevgili görmek iyiye işaret eder. Sevgiliyle aranızda iyi şeyler olacağına işaret eder. Ondan bir şeyler alacağınızı gösterir.

Rüyada sevdiği kızı görmek

Rüyasında sevdiği kızı gören kişinin, sevgilisiyle aralarındaki ilişkinin devam edeceğine yorulur. Eğer rüyanızda sevgilinizi şehvetli bir şekilde öptüyseniz, bu durumda ondan yardım ve iyilik göreceğinizi gösterir. Eğer rüyanızda sevgilinizi ağızdan öperseniz elinize geçecek paraya, yanağından öperseniz kazanacağınız paraya delalet eder. Rüyada sevgilinizle gezerken görürseniz bu durumda muradınıza edeceğinize, kavga ederseniz evleneceğinizin göstergesidir. Bununla birlikte bazen de rüyada sevgili görmek, sevgiliden ayrılacağına, sevgilisi olmayan kişinin ise yeni bir sevgilisi olacağını işaret etmektedir. Rüyada sizi seven birisini görürseniz bu durum hayır ve ilikle yorumlanır. Rüyanızda aşık olduğunuz kişiyi görürseniz bu da o kişi ile evleneceğinizi gösterir.

rüyada sevdiğini görmek

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir