Dini Konular

Rüyada Sigara İçen Birini Görmek Neye İşarettir Ve Ne Anlama Gelir?

Eğer rüyanızda sigara içen birisini görürseniz, bu rüya yaşam boyunca lükse, konfora, estetiğe ve kaliteye önem veren, her zaman her şeyin en iyisine göz diken bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kadın olması ve bununla beraber bekar olması makam sahibi olan, iyi giyimli, tahsilli, kariyeri olan varlıklı bir kişi ile karşılaşılacağına işaret eder. Ayrıca o karşılaşılacak erkeğin de sizin duygularınıza karşılık vereceği ve bir yuva kurma anlamında adım atacaklarını anlatır. Bununla birlikte sigara içmek kötü bir alışkanlık da olsa, sigara içme işini rüyasında yapan kişinin stresini atacağını da belirtir. Bununla birlikte bazı yorumcular tarafından şanssızlığı ifade ettiği de söylenmektedir.

Rüyada başkasının sigara içtiğini görmek

Eğer rüyanızda başka birisinin sigara içtiğini görürseniz, bu kişinin size zarar verebileceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında sigara içildiğini gören kadın ise bu onun sıkıntılı günler geçireceğini ifade eder. Bununla birlikte sigara içmek isteyen bir erkeğin sigarasını yakıyorsanız ve bu kişi yabancı ise beraber yaşamayı düşündüğünüz kişiden olumlu yanıt alacaksınız demektir.

rüyada sigara içen birini görmek diyanet

Rüyada sigara paketi görmek

Rüyada sigara paketi ile birlikte sigara içtiğini gören kişi, hayattan tam umudunu kesmişken yeniden yeni ümitlerin doğacağına delalet etmektedir. Sigara ve sigara paketinin normal hayatta kötü tesiri olmakla beraber rüyasında sigara paketi görenin güce kavuşacağı yorumu yapılır. Ayrıca sigara ve sigara paketi güç ve kudret olarak da telakki edilir.

rüyada sigara içen birini görmek islami

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı