Dini Konular

Rüyada Sivilce Akne Görmek ve Sıkmak Ne Demek

Rüyada sivilce görmek ne demek diye merak edenler, hayırlı bir rüya gördüklerini bilmelidirler.  Rüyasında sivilce gören kişi, zenginliğe ramakta olduğunun müjdesini almaktadır. Sivilce ile ilgili görülen rüyaların tamamında, zenginlik müjdelenmektedir. Bu zenginlik, servet miktarınca algılanmalıdır. Rüyasında vücudunun farklı yerlerinde sivilceler görün kişi, farklı yerlerden gelecek kısmetlerle müjdelenmektedir. Bu rüya rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazançlı yıllar yaşanacağına, evlat sahibi olunacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi yaşı ileri ise, sağlık şifa içinde ömrünün uzun olacağına, üzüntüden uzak yaşanacak yıllara tabir olunur.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyasında sivilce sıktığını gören kişi, bolluk ve berekete tez ulaşacaktır. Lakin burada sivilce sıkılırken kan çıkması hali, rüyayı bozmaktadır. Rüyada kan görüldüğünde, hangi rüya olursa olsun, rüya geçersiz kabul edilmektedir.

Rüyada Sivilce Sıktırmak

Rüyada sivilce sıktırmak, olacak olan işlerin büyük destekçilerinin olacağına, kişinin sırtının yere gelmeyeceğine, her işinin yolunda gideceğine delalet etmektedir. Rüyasında sivilceyi yabancı birinin sıkması, beklenmedik iyilikle yorumlanmaktadır. Rüyasında sivilcenin sevgili tarafından sıkılması, yakın zamanda izdivaç niyetine işaret etmektedir. Sivilcenin rüya sahibi tarafından sıkılması, kendi işini kendi gören bir kimliğin habercisidir. Kişi tüm zorluklarda tüm sorumlulukları tek başına üstlenmektedir. Rüyasında başka birinin sivilcesini sıkan kişi, bir yabancıdan kısmet alır. Rüyasında çocuğunun sivilcelendiğini gören anne ve baba, çocuğunun hayırlı başarı haberlerini alacaktır.

rüyada sivilce görmek ne demek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı