Rüyada Tokat Atmak Görmek ( Diyadin ve İhya)

Rüyada Tokat Atmak Görmek ( Diyadin ve İhya)

Rüyada Tokat Atmak Görmek ( Diyadin ve İhya)

Günlük yaşam içinde olumsuz olarak nitelendirilen ve fiziksel şiddet olarak sayılan tokat eylemi, rüyada tokat atmak konusunda da sizlere her zaman farklı işaretler vermektedir. Rüya içinde böyle olumsuz bir durumun görülmesi düşüncelerin aksine iyiye yönelik olmaktadır. Kişinin sağlığının eskisinden daha iyi olacağı ve neşeli bir sürece devam edileceği anlatılmaktadır. Mutlulukların ardı arkası kesilmeden devam edileceği de bilinmektedir. Buna ek olarak başarıların da her zaman artarak devam edeceği görülmektedir. Rüya tabirlerinin içinde tokat atan kişinin uzun ömürlü olacağı da söylenmektedir. Dilediği gibi bir hayat yaşanacağına dair bir işaret olduğu da söylenmektedir.

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Tokat atma eylemi rüyada eşe karşı yapıldığı zaman o kişinin eşi için hayırlı biri olacağı ifade edilmektedir. Alınan her kararın arkasında durulacağını ve eşine karşı sorumluluklarını yerine getireceğini göstermektedir. Buna ek olarak tokat atan kişinin eşi üzerinde titreyen biri olduğu da bilinen ve yorumlanan durumlardan biri olarak düşünülmektedir. Her zaman eşinin yanında olacağı ve alınan kararlar karşısında da destek vereceği düşünülmektedir.

Rüyada Anneye Tokat Atmak

Genel olarak tuhaf ve farklı olarak algılanan bir durum olduğuna inanılsa da rüya içinde anneye karşı atılan bir tokatın anneyi canından çok sevdiğine dair bir işaret olduğu söylenmektedir. Yani anneye tokat atan bir kişi annesinin üzülmesine dayanamayacak kadar çok sevmektedir diyebiliriz.

rüyada tokat atmak

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir