Dini Konular

Rüyada Tosun Görmek Ne demek? İyiye Mi İşaret

Rüyada tosun görmek çeşitli şekillerde tabir edilir. Bazen iyi, bazen kötü anlamlara gelebilir. Aslında bir nevi iki uçtur. Bazen kişinin çok mutluluk verici bir sürece adım atması, bazen de son derece sıkıntılı bir sürecin başlangıcında olması anlamındadır. Rüyada görülen tosun açık renkliyse aydınlığa, huzur ve mutluluğa, koyu renkli ise sıkıntı ve probleme delalettir. Siyah tosun memuriyete de yorumlanır. Sarı tosun ise hastalık habercisidir. Aynı zamanda bolluk, bereket ve iyi arkadaşlara da yorumlanır.

Rüyada Tosun Sürüsü Görmek

Bu rüyanın tabiri iyidir. Rüyada tosun sürüsü görmek bol kazanç, mevki yükselişi, sağlık, mutluluk, bereket, dostluk anlamına gelir. Bunun aksine bazen de korkulanın gerçekleşmesine ve sıkıntılı zamanlara da yorumlanır. Fakat uzun süre çabalamanın ardından elde edilen kazanca, başarıya, mutluluğa ve refahlığa delalettir. Borçtan kurtulmaya, müjdeli habere, malın bereketlenmesine ve dost sohbetine yorulur.

Rüyada İnek Görmek

Bu rüyanın kadın ve erkek için tabiri farklıdır. Kadın için nikah, erkek için miras anlamına gelir. Bir kimse rüyasında inekten süt sağdığını görürse, önüne yeni fırsatlar açılacak ve hayatında değişiklikler olacak demektir. Rüyada ineği eve götürmek hayırlıdır. İneğin kişiye yaklaşması o yılın bereketli olacağına yorumlanırken, ineğin kişiden uzaklaşması o yılın iyi bir yıl olmayacağına yorumlanır. İneğin boynuzları ile toslaması ev ahalisinden birilerinden gelecek ihanet ve hayırsızlığa delalet eder.

rüyada tosun görmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı