Dini Konular

Rüyada tsunami hortum dev dalgalar görmek neye işarettir anlamı nedir

Rüyada tusunami (tsunami) veya da dev dalgalar görmek kötü ve olumsuz durumlarla karşılaşacağı bir döneme gireceğini gösterir. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatının alt üst olacağı rivayet edilir. Aynı zamanda rüyayı görecek kişinin hayat içinde dengesiz bir ruh haline sahip bulunduğuna ve zamanla bir çok sorun yaşayacağın a işaret eder.

Rüyada dev dalgalar görmek

Rüyada dev dalgalar görmek aynı tsunami görenler gibi yorumlanır. Yani bu durumda bu rüyayı gören kişinin çok kötü durumlarla karşılaşacağı söylenir. Rüyayı gören kişinin iş ve aile yaşamında kötü gelişmeler olacağı, sıkıntılı zamanlar geçireceği bir döneme adım attığı, bu dönemde endişeler duyduğu, güven eksikliğine yakalandığı ifade edilir. Eğer rüyada dalga görürseniz bu dev dalgalar veya tsunami gibi yorumlanmaz. Ancak iyilikle yorumlanması da pek mümkün değildir. Rüyayı gören kişinin hayatının değişeceğine, yeni bir işe girerek bulunduğu şehirden taşınacağına, bu durumun aile hayatına ve sosyal hayatına da etki edeceği rivayet edilir.

Rüyada dev dalgaların eve çarpması

Eğer dev dalgalar eve çarparsa bu durum iyiye yorulur. Bu rüyayı görenlerin düşkünlükten kurtulacağına, birkaç gün veya hafta içinde hayırlı bir haber alınacağına delalet eder. Bununla birlikte bu rüya istenen mutluluğa, yatırımlar yaparak yüksek kazanç elde etmeye de yorumlanabilir. Bu yorumların tam tersi olarak da diğer bir yoruma göre bu rüyayı gören iyi hali kaybetmeye ve korkulanın gerçekleşeceğine işarettir.

rüyada tsunami görmek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. hayyyy sizin yapıcagınız yoruma birşeyin tersi olması aynı anda düzü olması diye birşey olursa hem iyi hem kötü
    aynı anda olur demektir..hem iyi hemde kötü aynı zaman diliminde olmaz.. :))) hayyy sizin mantıgınıza siz bu kafayla nasıl nefes alıyorsunuz hayret… :))))
    mantık hatası yaptınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı