S4 League Combi Kasma Taktikleri Yolları Ve Kolay Yöntemleri

S4 League Combi Kasma Taktikleri Yolları Ve Kolay Yöntemleri

S4 League Combi Kasma Taktikleri Yolları Ve Kolay Yöntemleri

S4 league combi kasma taktikleri için söyleyebileceğimiz iki madde var. Bu iki madde, combi kasmak isteyenlerin ziyadesiyle işine yarayacak ve onların oyun içerisindeki ilerleyişini artıracak. Maddeleri başlık halinde inceleyelim.

Madde 1: Bu yol için free serverine 5 beginner seviyesindeki oyuncuyu eklemeniz gerekli.  Eğer eklediğiniz oyuncular, bu durumu kabul etmezlerse; kabul eden birileri çıkana kadar ekleyeceksiniz. Eklediğini kişileri 3 gün sonra listenizden siler ve başka kişileri eklerseniz, combi seviyeniz çok hızlı bir şekilde artar. Kısaca yapacağımız şey, listemize beginner seviyesinden birilerini eklemek ve sonrasında onları silip başkalarını eklemek.

Madde 2: İlk maddeye göre daha az avantajlı bir madde. Yine de combi elde etmek için denenmesin de yarar var. Bu sefer kendimiz bir karakter açıyor ve asıl karakterimizle yeni açtığımız karakteri ekliyoruz. Yeni açtığımız karakter, asıl karakterimizin combi listesinde yer alıyor. Bu durumu, 13.levela kadar devam ettiriyoruz. 13.levela geldikten sonra başka bir çar daha açmamız lazım çünkü o seviyeden sonra asıl karakterimiz combi alamıyor. Kısaca yapacağımız iş: Oyundaki asıl çarımıza arkadaş eklemek için yeni çar açmak ve yeni açtığımız çarı 13.levela kadar yükseltmek. Ardından başka yeni çar açıp yine asıl karakterimize arkadaş etmek.

S4 League Combi Kasma

Verilmiş olan s4 league combi kasma tekniklerini doğru uygulayan kişi, karakterindeki artışı sağlayacak ve oyunda hızla gelişecektir. Ayrıca çeşitli araştırmalar ile bu iş için bug bulabilmek de mümkündür.

S4 League Combi Kasma Taktikleri Yolları

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.