S4 League Sword Taktikleri Ve Etkili Yöntemleri

S4 League Sword Taktikleri Ve Etkili Yöntemleri

S4 League Sword Taktikleri Ve Etkili Yöntemleri

S4 League oyunu size birçok maç yapma olanağı sağlar ve anime karakterleri ile oldukça eğlenceli bir oyun zevki yaşamanıza neden olur. Bu oyunda farklı farklı maçlar yapabilirsiniz. Bu maçlardan bir tanesi Sword maçı yanı kılıç maçıdır. S4 League Sword maçında yapabileceğiniz bazı taktikler bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki maddelerde sıralandığı gibidir:

  • Spam yani yerinde sayma hareketi bir çok insana saçma sapan gelmektedir. Oysaki oyunda spam çok gerekli bir harekettir ve herkes yapabilir. Ama doğru şekilde kullanmak çok önemlidir.
  • Dash cancel oyunda kullanılan diğer bir taktiktir. Bu şekilde rakip size kaydığı anda geri tepki verebilirsiniz.
  • Speedcounter adıyla bilinen kurtulma taktiği rakibinizin size bat ile vurduğu anda geri çekilmenizi sağlar. Tabi bunu yapabilmeniz için iyi bir reflekse de sahip olmanız gerekmektedir.
  • Stun Cancel oyunda en çok kullanılan taktiklerdendir. Bunun nedeni rakibinizin size art arda stun attığı zaman kurtulmanızı sağlamasıdır.
  • Boomerang ile rakibiniz size herhangi bir sword silahı ile vurduğunda karşılık verebilirsiniz. Bu taktikte hız en önemli aracınızdır.

S4 League Oyun Modları

S4 League oyununda en çok kullanılan mod, TD modudur. Maç başladığında karşı takımın kalesine fumbiyi götürmeniz gerekir. Böylece sayı alırsınız. Diğer bir mod ise DM’dir. Bu mod iki takımı karşı karşıya getirir. En çok adam öldüren takım kazanır.

S4 League Sword Taktikleri Ve Etkili Yöntemleri

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.