Saç bakımının püf noktaları kolay yolları nelerdir ?

Saç bakımının püf noktaları kolay yolları nelerdir ?

Saç bakımının püf noktaları kolay yolları nelerdir ?

Doğru bir şekilde saç bakımı yaparsanız saçlarınız gürleşir , capcanlı olur. Saçlarınız cansız , kuru ve yıpranmış ise bundan rahatsız oluyorsanız o zaman kızlar merak etmeyin vereceğimiz püf noktalar sayesinde saçlarınız çok güzel olacak. Birçok bayan hacimli dolgun ve ipeksi saçlara sahip olmak ister bunu hep hayal ederler. Bakım yapıyorsanız ve bunlara rağmen saçlarınız hacimli ve dolgun olmuyorsa vereceğimiz püf noktalara kesinlikle bakın derim. Artık eski saçlara elveda saç bakımında yeniliğe açılacağız.

Kepek sorununuz varsa o zaman önleyici olan şampuanları tercih etmenizde fayda vardır. Unutmayın sürekli olarak şampuan değişimi yaparsanız saçlarınızda da değişim olur. Bu yüzden her zaman sabit bir şampuana yönelin. Uzun süre hangi şampuanı kullanıyorsanız ona devam edin yoksa bol miktarda kepekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kepekler hep sorundur elbiselerinizin üzerine dökülür ve en can sıkıcı tarafı ise kaşıntı hissi verir.

İnce saç teliniz varsa o zaman malasef kızlar saçınız sürekli olarak kopacaktır. Birçok bayan saçlarını tararken hızlı işlem uygular bu yanlıştır. Her zaman saçlarınızı yavaş tarayın bu şekilde yıpranmasını önlemiş olursunuz. Bunun için de saç bakım spreyleri bulunur örnek olarak elidor co – creation ürününü seçip kullanabilirsiniz.

Hassas saçlara sahip iseniz o zaman devamlı olarak kaşıntılar meydana gelir. Saçlarınızı bu kaşıntıdan kurtarmak için de elma sirkesini tercih etmelisiniz en iyi yöntem budur.

Saç bakımınızı her zaman düzenli yapın ve saçlarınızı yıkarken de mutlaka ılık su tercih edin.

Saçlarda belli bir süre sonra kırıklar meydana gelir 2 ay arayla bu kırıkları aldırın bu şekilde saçlarınız daha güçlü hale gelir.

En önemlilerinden birisi de sigara ve alkolden uzak durunuz bunlar saçların yıpranmasını sağlar.

Saç bakımının püf noktaları

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.