Saç Örgüsü Modeleri Videolu Yapılışını İzle Sende Yap

Saç Örgüsü Modeleri Videolu Yapılışını İzle Sende Yap

Saç Örgüsü Modeleri Videolu Yapılışını İzle Sende Yap

Saçlarınızla yaratabileceğiniz mucizelerin neredeyse sınırı yok. Saçınızla görüntünüzü tepeden tırnağa değiştirebilirsiniz. Arzu ettiğinizde vahşi ve etkileyici bir görüntüye sahip olabileceğiniz gibi, tercih edeceğiniz doğal ve zarif bir saç modeliyle tam aksi bir görüntü yansıtabilirsiniz. Özellikle doğallıktan yana olan herkesin beğenisini kazanan örgü modeli son zamanların dikkat çeken modelleri arasında. Üstelik saç örgüsü yapımı kolaylığı açısından da günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir model. İster şık ister spor giyineceğiniz bir günde farklı modellerle saçlarınızla kıyafetlerinizin bütünlük yakalamasını sağlayabilirsiniz.

Örgü modelleri ve yapımı

Klasik örgü her bayanın okul yıllarından itibaren kullandığı ve bildiği bir örgü türüdür. Saçınızı 3’e ayırarak yapacağınız bu örgü sade bir görüntü için uygun olabilir. Klasik örgüden kurtulup daha havalı bir görüntü sağlamak istiyorsanız hem şık hem spor bir görüntü sağlayan dağınık örgü tam size göre olacaktır. Ensenizden başlayarak gevşek bir şekilde yapacağınız örgünüzü saç ucundan küçük ve zarif bir tokayla tutturmanız yeterli olacaktır.

Topuzu çok sık kullananlardansanız ve kendinizi en rahat hissettiğiniz model bu ise, örgü ve topuz ikilisini bir araya getirerek saçınızı yeni bir modelle daha tanıştırabilirsiniz. Saçınızı at kuyruğu yapın, kuyruk kısmını örün ve lastiğe dolayarak topuz şekline getirin

Saçlarınızı tamamını yada bir kısmını balıksırtı örebilirsiniz. Bu saç örgüsü yapımı en kolay kolay modellerden biri. Saçınızı 3 parçaya bölün ve düz olarak örün. Saçınızın etrafından parçalar alarak elinizdeki düz örgü demetine ekleyin. Öreceğiniz alan bittikten sonra yine düz örgüyle devam ederek bitirin ve uçtan bir toka ile saçınızı tutturun.

Saç örgüsü yapımı kolay bir tasarım gibi görünse de artık her alanda olduğu gibi bu alanda da çağda büyük gelişmeler olmuştur. Bu nedenle yapılması gereken el tekniklerini geliştirmektir. Bir tasarımı izlerken yapılması kolay gibi görünse de özellikle kendi saçınızda uygulayacaksanız ciddi bir deneyime sahip olmanız gereken modeller ile baş başa kalabilirsiniz. Bunun için örgü tekniklerine bakarak size uygun olanı seçebilir ve saçlarınızın belli yerlerinde uygulayarak kendi saç stilinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Her örgü modeli yüz şeklinize uymayabilir, sadece farklılık değil görsel anlamda saçınızın değil kendinizin güzel olması gerekir. Bu nedenle yüzünüzü hoş gösterecek modellere yönelmelisiniz. Bu kararı da deneyerek verebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=s84l-YOi5WQ

en güzel saç örgüsü örnekleri farklı saç örgüsü modelleri moda saç örgüsü modelleri örnek saç örgüsü saç örgüsü görsel saç örgüsü modelleri saç örgüsü resim tumblr saç örgüsü modelleri yeni saç örgüsü modelleri

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir