Samsung Corby 2 Whats App Nasıl Yüklenir?

Samsung Corby 2 Whats App Nasıl Yüklenir?

Samsung Corby 2 Whats App Nasıl Yüklenir?

Samsung Corby için whats app uyum ne yazık ki yoktur. Whats app şu anda android, iphone, blackberry, symbian, Windows phone telefonları için uyumludur. Bu telefonda özel bir işletim sistemi vardır. Bu programda sadece whats app değil, instagram, facebook, snapchat gibi uygulamalar da çalışmamaktadır. Bazılarında bu uygulamalar için web tarayıcısı kullanılabilir.

Samsung Corby Whats App Yüklenir Mi?

Samsung Corby whats app nasıl yüklenir, diye baktığınız zaman bu telefona böyle bir indirme işlemi yapamayacağınızı göreceksiniz. Telefonun işletim sistemi gereği bu tür popüler uygulamaları telefona indirme şansınız olmayacaktır. Bu nedene bu uygulamayı ya da buna benzer uygulamaları kullanmak isterseniz, bunu destekleyen telefonlar tercih edebilirsiniz.

Samsung Corby S3850 Whats App

Samsung Corby S3850 whats app uygulaması için müsait olan bir işletim sistemine sahip değildir. Bu nedenle telefonda herhangi bir şekilde bu konuda indirme işlemi yapamazsınız. Bazı yerlerde java destekçisi olan linkler bulabilir ve bu linkleri değerlendirebilirsiniz. Yine de bu tür programların kesinliği yoktur. Bazı forumlarda konu ile alakalı olan linkleri inceleyebilir ve deneyebilirsiniz. En iyisi bu tür programları kullanmayı tercih ediyorsanız, whats app destekleyen bir telefon sahibi olmaktır. İlerleyen teknolojinin bazı getirilerinden yararlanabilirsiniz. Böylece whats app gibi popüler uygulamaları telefonunuza indirmek ya da telefonunuzda kullanmak konusunda da sorun yaşamazsınız.

Samsung Corby 2 Whats App Nasıl Yüklenir

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir