Eğitim

Samsung Galaxy S4 Camı Çatladı Ve Kırıldı

Telefon ekran kırılma sorunu ek sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Samsung Galaxy s4 camı çatladı diyorsanız bu konuda bir servise gitmeniz elbette akıllıca olacaktır. Çatlağın durumuna göre müdahalenin yapılması gerekecektir.

Samsung S4 Ekranı Kırıldı

Samsung Galaxy S4 camı çatladıysa, ekranda görüntü varsa komple ekranı değiştirip fazla para ödemenize gerek kalmaz. Sadece kırılmış ya da çatlamış olan üst camı kısa zaman inde değiştirtebilirsiniz. Ekran kırıldı ve telefonda hiç görüntü yok siyelim,  bu durumda ekranınızın tamamen değişmesi gerekecektir. Elbette bu durum size çok daha pahalıya patlayacaktır.

S4 Cam Değiştirme

Eğer telefonunuzun sadece ön camı çatladı ya da kırıldı ise, ön camın değişmesi gerecektir. Bu durum daha az maliyetli bir işlemdir. Camların orijinal ve vakumlu camlar olmasına özen gösterin. Servisten sonra telefonunuzda başka bir sorun yok ise, sadece bu sorundan dolayı herhangi bir bilginin silinme ihtimali yoktur. Bu işlem sonrasında cihazınızın dokunmatik ekranının eskiden olduğu gibi sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Burada ekran parlaklığı ya da canlılığında herhangi bir sorun yaşamazsınız. İşlem sırasında solüsyon ile iç cam ve dış cam temizlenir. Bu işlemler özel ekipmanlar kullanılarak titizlikle yapılmaktadır. Ekran sürülen bir camın üzerine düzgün bir şekilde oturtulur. Full değişimlerde iç ekran, ön cam, dokunmatik, dış panel tek bir parça olarak değiştirilmektedir.

Samsung Galaxy S4 Camı Çatladı Ve Kırıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı