Samsung Galaxy S4 Sürekli Açılıp Kapanıyor

Samsung Galaxy S4 Sürekli Açılıp Kapanıyor

Samsung Galaxy S4 Sürekli Açılıp Kapanıyor

Samsung Galaxy S4 sürekli açılıp kapanıyor ise, bu durum telefonunuzda olan bazı fazladan programlar nedeni ile olabilir. Bu konuda yapmanız gereken, telefonda bu soruna neden olduğunu düşündüğünüz ya da fazla olduğunu düşündüğünüz bazı uygulamaları silmektir. Bu uygulamaları sildikten sonra telefonunuz daha hızlı çalışacaktır. Dönem dönem telefonlardan bazı uygulamaların silinmesi ve telefonların temizlenmesi gerekmektedir. Çözemediğiniz problemleriniz için reset en iyi çözüm yolu olabilir.

Samsung Galaxy S4 Açılmıyor

Samsung Galaxy S4 açılmıyor ya da sürekli açılıp kapanıyorsa, silinen programlar da bu duruma çare olmadı ise, telefonunuza reset atmanız gerekecektir. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek telefondaki her şeyi silebilir. Bu durumda yedekli gitmenizde fayda vardır. Format atmadan evvel şarjınız yüzde elli olmak durumundadır.

S4 Kapandı Açılmıyor

Açılmayan S4 için reset en mantıklı yoldur. Reset için Menü > Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Telefonu sıfırla > Her şeyi sil adımlarını takip etmelisiniz. Telefonunuz açıkken *2767*3855# tuşlamalı ve onaylamalısınız. Böylelikle format işlemi başlamış olur. Telefonu açamıyorsanız ve formata erişemiyorsanız, donanım tuşlarını kullanabilirsiniz. Telefonunuzu tamamen kapatın. Kapalı iken sesi yükselt ve home tuşlarına basılı tutarken aynı anda açma tuşuna basılı tutun. Telefon açılıp samsung logosu ortaya çıktığında, bu tuşları bırakabilirsiniz. Kurtarma ekranı geldiği zaman,  sesi azalt ve wipe data / factory reset’i seçip açma tuşuna basın. Yes deyip açma tuşuna basın. Reboot system now’ı seçin ve açma tuşuna basın. Format tamamlanmış olur.

Samsung Galaxy S4 Sürekli Açılıp Kapanıyor

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.