Samsung Gear 360 İnceleme

Samsung Gear 360 İnceleme

Samsung Gear 360 İnceleme

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olan Samsung çıkardığı sanal gerçeklik sağlayan gözlükleri ile büyük başarı yakalamasının hemen ardında, kullanıcılarına bambaşka bir deneyim yaşatmak için Samsung Gear 360 modelini piyasaya sürdü.

Video çekimi konusunda alışık olduklarımızın çok ötesine geçen Gear 360 yapılan incelemelerden tam not alı.

Gear 360 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Samsung firmasının çıkardığı Gear 360, 145 gr. ağırlık ile hafif bir cihaz. İki kamera ile 360 derece açı yakalayan kameranın lensleri balıkgözü verilen kameralardan.

Her kamera 195 derece açı yakalayarak 360 dereceyi tamamlıyor. HD kayıt yapan Gear son seviye görüntü kalitesi olanağı veriyor.

Kameradaki özelliklerden bir tanesi de karanlıkta bile oldukça iyi performanslar göstermesi. Bilgisayara görüntüleri atma kolaylığı sağlayan Gear USB ile şarj olurken hafıza kartını da destekliyor.

Ayrıca Gear 360 aksiyon sevenleri için darbeye ve çevre etkenlere karşı dayanıklı yapılmış bir ürün. Sanal gerçekliği de bulabileceğiniz Gear gelecek teknolojileri içinde büyük beklentiler olmasına neden oluyor.

Gear 360 İle Telefon Deneyimi.

Birçok kullanıcı için cep telefonu ile video ve fotoğraf çok önemlidir. Gear uyumlu cep telefonunuz varsa bağlaya bildiğiniz bir cihaz.

Yeni çıkarılan bu cihaz ile cep telefonlarının sınırları daha belirlenmiş değil. Uyumlu cihazlarınız ile birlikte cep telefonunuz size müthiş deneyimler yaşatabilir.

Gear’ın 360 derece açı ile çalışması inanılmaz bir görüntü deneyimi veriyor. Özellikleri ile büyük ilgi toplasa da Samsung Gear 360’ın biraz daha gelişmeye ihtiyacı olduğu da şüphesiz.

Şu anda kullanmak isteyenlerin birçok ekstra cihaz daha kullanması geriyor. Bu ve şarjının beklenilenin altında kalması şu an için Gear’ın dikkat çeken eksileri.

Samsung son yıllarda sanal gerçeklik üzerine yaptığı yatırımlar düşünülünce Gear benzeri ürünlerin gelişerek geleceği çok belli.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir