Sarı renkli güzel banyo örgü lif modelleri

Sarı renkli güzel banyo örgü lif modelleri

Sarı renkli güzel banyo örgü lif modelleri

Sarı lif örnekleri denince akla hemen sarı renkte olan iki canlı türü gelmiyor değil. En azından çoğu bayan sarı bir papatya ve sarı bir civciv modelleri ile sarı lif örnekleri yapmıştır. Bu modeller oldukça tatlı ve göze eğlenceli geliyor. Tığ yardımıyla örülen bu lif için genelde zincir, fıstık örgü, trabzan örgü ve yıldız örgüleri kullanılıyor. Beyaz bir zemin oluşturmak için zincir çekip yuvarlak yaparak içi trabzanla dolduruluyor ardından bu işlem lifin ortasına gelene kadar devam ediyor.

Daha sonra sarı bir ip ile civciv şekli oluşturulmaya başlanıyor. Civciv için yıldız örgü kullanılması hoş duracaktır. Civciv tamamen oluşturulduğunda ilk başta beyaz ip ile yapılan işleme devam ediliyor ve lif bitiriliyor. Bu seçenekler elbette çoğaltılabilir. Dilediğiniz lifi uygun bulduğunuz malzemeler ile yapabilirsiniz. Şiş ya da tığ kullanarak farklı modelleri deneyebilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel zevklerine göre değişiklik gösterir. Sarı lif örnekleri konusunda farklı seçenekleri görseller aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Bulduğunuz örnekleri yapmadan evvel malzemelerinizi hazırda bulundurmanız gerekir. Ayrıca daha önce lif yapmadıysanız anlatımlı videolardan faydalanabilirsiniz. Gayet değişik modelleri kısa zaman içinde pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Lif çeşitleri çok fazla olduğu gibi, ip seçenekleri de çok fazladır. İplerinizi modellerinize göre seçmeniz gerekir. Yumuşacık lifler için buna uygun ipler seçebilir ve istediğiniz özellikle sahip lifler yapabilirsiniz.

beyaz sarı lif örnekleri kolay sarı lif örnekleri resimli sarı lif örnekleri sarı lif örnekleri modelleri sarı lif örnekleri tumblr yen model sarı lif örnekleri

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir