Kadınca

Sarı saç renkleri tonları ve kataloğu

Sarı saçlı doğmamış olabilirsiniz ama bu sarı saçlı olmanıza engel değil. Arzu duyduğunuz ama kahve yada siyah saçlarınızın mükemmel bir sarıya dönüşemeyeceğinden korktuğunuz için sar saç hayalinizden vazgeçmeyin. Sarı saç ve tonları arasında size uyacak bir renk muhakkak vardır. Hayalinizdeki gibi saçlara sahip olmak için, yapmanız gereken tek şey, sarı saç tonları katoloğundan sizin teniniz ve göz renginizle uyumlu tonu belirleyerek kendinizi kuaförünüzün ellerine bırakmak.

Mükemmel sarının eşsiz tonları;

Açık küllü sarı: Cilt tipiniz soluk ise bu ton cildinizdeki alt tonları dengeleyerek yüzünüzün daha canlı görünmesine yardımcı olur.

Açık sarı: Özellikle renkli gözlü iseniz bu renk tam size göre. Genç kızların daha çok tercih ettiği açık sarı açık tenlerde kusursuz görünüyor.

Bal rengi: Sıcak bir renk olan bal rengi saça yoğun parlaklık katan bir renktir. Kendisi gibi sıcak cilt tonları ile canlı bir uyum yakalayabilir.

Altın sarısı: Sarı saç ve tonları her kadın tarafından tercih edilebilir. Fakat açık altın sarısı renkler açık renk ten ve gözlere sahip kişiler için daha idealdir.

Sarı saç ve tonlarını cilt renginize göre seçmeniz gerekir. Beyaz bir tene sahipseniz daha koyu sarılara yönelmelisiniz. Bunun için açık kumral tonları ya da bal köpüğü cildinize renk gelmesini sağlayacaktır.

Buğday tenli bayanlar ise açık sarı tonlarına yönelebilir. Altın sarısı da buğday tene yakışan renklerdendir. Esmer bir teniniz varsa sarı saçtan uzak durmanız iyi olabilir ancak denemek isterseniz küllü sarı tercih etmelisiniz. Gri oranı fazla olan küllü saç modelleri size yakışacaktır.

Cildiniz çilliyse o zaman tam olarak sizin rengini bal köpüğüdür. Zaten saçınızı sarı boyamış olsanız bile hafif hafif turuncuya dönecektir. Bunu engellemek için bal köpüğünün koyu ya da açık tonlarını tercih ediniz.

değişik sarı saç ve tonları en güzel sarı saç ve tonları farklı sarı saç ve tonları genç kızlara sarı saç ve tonları sarı saç ve tonları kataloğu sarı saç ve tonları nasıl elde edilir sarı saç ve tonları ve modelleri sarı saç ve tonları tumblr sarı saç ve tonları yeni sarı saç ve tonları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı