Sarışın Saç Modelleri Bayanlar İçin Trend Modeller

Sarışın Saç Modelleri Bayanlar İçin Trend Modeller

Sarışın Saç Modelleri Bayanlar İçin Trend Modeller

Bakımı her ne kadar zor olsa da birçok bayan sarı saç rengine hayrandır.  Sarışın bayanlar saçın bakımından usanmış fakat henüz yeni sarıya boyayanlar da ayrı bir heyecan içerisindedir. Sarı saç rengi ve modelleri genellikle her bayanda uyum göstermez. Bu ten rengi uyumu ile ayırt edilebilir.

Sarışın bayanların son zamanlarda kullandıkları kısa perçemli modeller ve küt kısa modeller birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Bu yılda yine popüler olan kısa küt saç kesimleri sarışın bayanların yoğunlukla tercih ettiği modellerdir.

Sarışınlar için saç modelleri birkaç başlık altında toplamak gerekirse;

  • Küt saç kesimi ve modeli
  • Katlı saç kesimi ve modeli
  • Asimetrik saç kesimi ve modeli
  • Kahküllü saç kesimi ve modelleri
  • U saç kesimi ve modelleri
  • V saç kesimi ve modelleri
  • Yandan saç kesimi ve modelleri
  • Dalgalı saç kesimi ve modelleri
  • Makas izli saç kesimi ve modelleri

Bu modellerin çoğu bu yıllarda sarışın bayanların tercih ettiği trendler arasında olmakla birlikte, en çok göze çarpan ve kullanılan modeller, dalgalı uzun sarı saç modeli ve makas izli düz sarı saç modelidir.

Sarışınlara Tüyolar

Sarışınlar için saç modelleri yüz yapısına göre seçilmelidir. Anlı geniş kişiler sarı saç ile daha belirgin ve soluk hatlara sahip olur. Bunun önüne geçmek için kahkül tercih edilebilir. Kalın bir volümlü kahkül elmacık kemiklerini de ön plana çıkaracağı için daha çekici görünmenize neden olacaktır. Üçgen ve sivri bir yüz hattına sahipseniz ise kısa katlı kesimleri tercih etmeli ve kabarık saçlar kullanmalısınız. Bu şekilde yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösterebilir ve tüm etkiyi saçınıza yönlendirebilirsiniz. Oval yüze sahipseniz de o zaman uzun sarı saçları tercih etmelisiniz. Bol katlı saç kesimi dalgalarınızın daha belirgin ve bakımlı görünmesini sağlayacaktır. Düz saçlara sahipseniz kat olmayan düz kesimlere yönelmelisiniz.

bayan Sarışınlar İçin Saç Modelleri farklı Sarışınlar İçin Saç Modelleri genç kız Sarışınlar İçin Saç Modelleri modern Sarışınlar İçin Saç Modelleri Sarışınlar İçin Saç Modelleri bayan Sarışınlar İçin Saç Modelleri görseller Sarışınlar İçin Saç Modelleri resimleri ünlüler Sarışınlar İçin Saç Modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir