Dini Konular

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek Neye işarettir? Yorumu Nedir

Rüyada sevdiğimiz şeyleri bazen bilinçaltı olarak da görmekteyiz. Bazen bu bir mesaj içerirken bazen ise aklımızın sevdiğimiz kişi ile meşgul olmasından dolayı görülebilmektedir. Burada yorum yapılırken sevilenin ne şekilde sürekli görüldüğü de önemlidir. Rüya sahibinin sevdiği biri ya da aşık olduğu birini görmesi o kişi ile olan ilişkilerin de ne derecede olduğu ile ilişkili olarak değişebilmektedir. Bir ilişki içinde olunan birinin görülmesi ile karşılıksız bir sevgi beslenen kişinin görülmesi farklıdır.

Sevdiğin Kişiyi Rüyada Görmek Ne Demek?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek genelde hayatında olumlu adımlar ve kalıcı sağlam adımlar atılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sevgi aile bağları olarak yorumlanabilen rüyalarda sevdiğini görmek bu konularda hayatında olumlu adımlar atmak şeklinde yorumlanmaktadır. Sevdiğiniz kişiyi görmek genelde iyilik ve hayra yorumlanır. Bunun ne şekilde görüldüğü değişmektedir. Evli kişinin eski bir sevdiğini görmesi şimdiki evliliğinde bir tartışma yaşanacağına yorumlanır. Eski sevdiğin kişiyi görmek ise uzun zamandır sıkıntıda olunan bir konuda olumsuz bir durum yaşanacağına yorumlanabilmektedir.

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek Ne Anlama Gelir?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek ne anlama geliyor denildiğinde bir kişiyi sürekli olarak görmek o kişi hakkında bir haber alınacağına işaret etmektedir. Genelde kavuşma ile yorumlanır. Uzakta olan bir sevilenin sürekli rüyada görülmesi ondan haber almak ve ona kavuşmak olarak yorumlanabilmektedir.

sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Kecmiw sevgilim telefonla mesaj Yazır seni sevmirem deyir ve qebristanliq terefe ge
   dir

 1. Genelde kavuşma ile yorumlanır. Uzakta olan bir sevilenin sürekli rüyada görülmesi ondan haber almak ve ona kavuşmak olarak yorumlanabilmektedir.

  Nerdeeeeee 🙁

  1. yıl 2013,çorumdan orduya taşındık o gün heyecanlı idim hayatımda ilk defa taşınıyordum ve taşınma bitti işte bir sürü çocuk vardı taşındığımız yer site idi çok sevinmiştim yaşım 11 falandı her gün futbol oynar parkta eğlenir geceleri korku oyunu oynardık falan hep mutlu olurduk ondan sonra bir kız vardı aynı yaşta idik o kız beni seviyordu bende onu seviyorum ama küçük olduğumuzdan birbirimize söyleyemiyorduk ardından 2 yıl falan geçti tekrardan çoruma taşındık ve o an arkadaşlarımı özlemeye başlamıştım bile! ondan sonra tabi çoruma tekrardan taşındığımızda o kıza aşık değildim daha ve küçüktüm hayatı bilmiyorum işte yıl 2015’e geldi, instagramdan o kızı takip ettim falan işte oda kabul etti bi nevi gt yaptık ondan sonra o kızın fotolarına bakıyordum o kızı özlüyordum hayatı o gün öğrenmeye yavaş yavaş başlamıştık,-ulan ben ne yapıyor o kızı neden orduda el ele tutuşmadık neden bir şeyler yapmadık derken aşık olmuştum bile o kızı hergün özlüyordum rüyalarımda görüyordum sonra mesaj atmaya karar verim işte muhabbet falan oluyordu her gün kızın üstüne galba çok gittim kız beni engelledi o günden sonra hayatım bi an karardı stalk yapıyordum oradan da engelledi falan yıl oldu 2019 hala o kızı çok özlüyorum çok uzaktayım o kızdan rüyalarımda görüp ağlıyorum yardım edin..

 2. Abi sevdiğim kızı 6 defa rüyamda gördüm 2 haftada bir görmeye devam ediyorum sevdiğim kız Edirne’de ben Antalya’da yim ailevi nedenlerden dolayı konuşamıyoruz çok zor konuşuyoruz inşallah kavuşuruz abi ♥️
  Kız Halamın kızı

 3. Ben sürekli sevdigim erkegı rüyamda görüyorum.Eline tutuyorum ve bu sürekli özledigim zaman çok aklıma takılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı